This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/huur/verhuurd/elst-ge/huis-nieuwslag-9/43241804/

Description
LET OP, BETREFT ALLEEN TIJDELIJKE HUUR!
DEZE WONING WORDT NIET VERHUURD AAN KANDIDATEN DIE GEEN BEWIJSSTUKKEN KUNNEN AANLEVEREN DAT DE HUURPERIODE VAN TIJDELIJKE AARD IS.
Mooie kans om TIJDELIJK een heerlijk landelijk gelegen vrijstaand woonhuis met dubbele garage te huren. Deze woning wordt alleen verhuurd voor een periode TER OVERBRUGGING. Een ideaal woonhuis met veel berg-/opslagruimte voor wanneer u bijvoorbeeld een nieuwbouwwoning heeft gekocht en uw huidige woning al heeft verkocht. De minimale huurperiode is 1 jaar.
Bouwjaar 1953. Woonoppervlakte ca. 115m². Overige inpandige ruimte ca. 30m². Externe bergruimte ca. 37m².
Indeling
Begane grond:
entree, hal met meterkast, trapopgang, provisiekelder en modern toilet met wandcloset en fonteintje, dichte keuken met inbouwkeuken v.v. inbouwapparatuur (t.w. een vaatwasser, inductiekookplaat, oven en koelkast) en toegang tot de riante L-vormige woonkamer met prachtig weids uitzicht. Vanaf de keuken is er bovendien toegang tot de ruime inpandige bergruimte met opstelplaats voor de wasmachine en de verwarmingsketel. Vanaf de berging is er bovendien toegang tot de zijtuin met groot terras.
1e verdieping:
overloop, 3 ruime slaapkamers, bergruimte in voormalige doucheruimte en moderne badkamer met inloopdouche, 2e wandcloset, wastafelmeubel, designradiator en elektrische boiler.
Aanvaarding:
in overleg, kan indien gewenst spoedig.
Huurcondities/voorwaarden:
- gezamenlijke bruto maandinkomen dient minimaal 3,5x de kale maandhuur te bedragen
- aanlevering gebruikelijke documenten (zoals kopie loonstroken, legitimatiebewijs, verhuurdersverklaring, reden waarom tijdelijke huurtermijn passend is etc.)
- kale maandhuur bedraagt € 1.550,- per maand, exclusief gas, water en elektra
- verwarming aangesloten op propaangastank welke huurder zelf dient bij te vullen
- keukenapparatuur en aanwezige stoffering wordt in bruikleen gegeven
- waarborgsom bedraagt 2x de kale maandhuur
- binnenshuis roken is niet toegestaan, huisdieren in overleg
- kennismaking met verhuurder voor aanvang huur
- op fietsafstand van centrum van Elst
Voor meer informatie en/of een bezichtiging kunt u contact opnemen met ons kantoor.
Features
Transfer of ownership
- Last rental price
- € 1,550 per month (no service charges)
- Deposit
- € 3,100 one-off
- Rental agreement
- Indefinite duration
- Status
- Rented
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1953
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 115 m²
- Other space inside the building
- 31 m²
- External storage space
- 37 m²
- Plot size
- 400 m²
- Volume in cubic meters
- 450 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation, rolldown shutters, flue, and TV via cable
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- ELST R 54
- Cadastral map
- Area
- 400 m² (part of parcel)
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Rural, open location and unobstructed view
- Garden
- Front garden and side garden
- Side garden
- 40 m² (5.10 metre deep and 7.80 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
Garage
- Type of garage
- Parking place and detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda