
Description
WE NEMEN GEEN NIEUWE AANVRAGEN MEER IN BEHANDELING!
Het appartement Jo Hansenstraat 318 is gelegen op de derde verdieping. Het appartement heeft een lichte woonkamer, twee slaapkamers en een open keuken. De badkamer is voorzien van een douche, toilet en wastafel. Het appartement heeft een berging in de woning en privé in de parkeerkelder.
ervice
Voor het gemak en comfort van alle bewoners is er een huismeester in het complex aanwezig. Hij let er op dat alles in het complex netjes schoon en veilig blijft en is uw vaste aanspreekpunt voor uw vragen of opmerkingen over het Ursula complex of uw woonomgeving.
Er een handige pick-up point ingericht in het complex voor de bezorging van post en pakketten. Tevens is er een aparte wasruimte ingericht met verschillende wasmachines voor het wassen van kleding.
Of u van al deze service veel gebruik maakt of niet, u heeft de service wel altijd bij de hand. Een prettige gedachte!
Het Ursula complex
Een riant gebouw gelegen in het centrum van Roermond, tussen de Voogdijstraat, de Godsweerderstraat, de Begijnhofstraat, de Jo Hansenstraat en de Dionysiusstraat, op de locatie van het voormalige klooster van de Zusters Ursulinen en het St. Ursula Lyceum.
De unieke plek midden in het centrum maakt dat er veel voorzieningen van uiteenlopend karakter in de directe nabijheid te vinden zijn, zoals het sfeervolle winkelcentrum in de oude stadskern en diverse recreatieve faciliteiten. Ook meerdere bushaltes en het NS-station liggen op loopafstand. Autobezitters kunnen een parkeerplaats huren en hun auto parkeren in de inpandige garage met ruim 340 parkeerplaatsen.
Naast de perfecte locatie beschikt het complex ook over een enorme binnentuin voorzien van een prachtig tuinaanlegging waar u lekker kunt genieten van de rust. De binnenplaats is voorzien van verschillende fietsenstallingen.
Features
Transfer of ownership
- Last rental price
- € 791 per month (service charges unknown)
- Deposit
- € 1,582 one-off
- Rental agreement
- Indefinite duration
- Status
- Rented
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1986
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 77 m²
- Volume in cubic meters
- 192 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 1 story
Energy
- Energy label
- C
Photos
© 2001-2025 funda
