This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/achterveld-ut/huis-van-geijnstraat-4/43875950/

Description
U zoekt een vrijstaande woning met ruime garage?
De woning is gelegen op een rustige locatie in Achterveld en heeft een woonoppervlakte van maar liefst 211 m2 met multifunctioneel souterrain, perceeloppervlakte van 437 m2 en privacy-volle tuin.
In het gezellige Achterveld voelt u zich al snel thuis! Voor de jeugd liggen de basisscholen op loop- of fietsafstand. Er zijn allerlei sportverenigingen en geregeld worden er een tal van activiteiten georganiseerd. Carnaval, de Tour de Junior en andere feesten worden hier uitbundig gevierd. Niet voor niets staan de ‘Achtervelders’ bekend om hun Bourgondische levensstijl.
Amersfoort en Leusden liggen op steenworp afstand en de snelweg A1, A28 of A30 richting Amersfoort, Utrecht, Amsterdam, Apeldoorn of Zwolle zijn ook vlakbij.
Indeling:
Begane grond:
Entree met ruime hal, meterkast, vrijhangend toilet met fontein, trapopgang naar de eerste verdieping en toegang tot de woonkamer met 2 zitgedeelten. De woonkamer aan de voorzijde heeft een sfeervolle gashaard en veel ramen. De begane grond is voorzien van een fraaie natuurstenen vloer met vloerverwarming. Aan de achterzijde is de woonkeuken gesitueerd en voorzien van gezellige bar en diverse inbouwapparatuur o.a. oven, magnetron, koelkast, gaskookplaat, een recent vernieuwde vaatwasser en natuurstenen aanrechtblad. Vanuit de woonkeuken is er toegang tot de praktische bijkeuken met wasmachine en cv opstelling (2023) en de aangebouwde brede garage met elektrische deur, welke ook vanuit de tuin te bereiken is.
1ste verdieping:
Ruime overloop met toegang tot 3 kamers. De master bedroom is ca. 20 m² groot en beschikt over vaste kasten. De andere twee slaapkamers zijn ca. 16 en 14 m² groot. De vernieuwde badkamer (2022) is voorzien van een wastafel meubel, een inloopdouche en vrijhangend toilet. De badkamer heeft veel natuurlijk licht door de brede dakkapel.
De overloop biedt middels een vlizo trap toegang tot een zeer riante bergvliering met een nok hoogte van maar liefst 2.10 m!
Souterrain:
De woning is volledig onderkelderd en beschikt over 3 ruime kamers, deze ruimte is multifunctioneel te gebruiken en bijzonder praktisch en heeft tevens een eigen entree.
Tuin:
De woning beschikt over een heerlijke tuin rondom waar u op elk moment van de dag van de zon kunt genieten. Aan de achterzijde van de woning is er een heerlijk terras, ruim gazon, berging en diverse weelderige groenborders.
Bijzonderheden:
-Woonoppervlakte 211 m², perceeloppervlakte 437 m², bouwjaar 1985;
-Energielabel B;
-Ruime aangebouwde garage van 23 m2;
-Parkeermogelijkheden op eigen terrein;
-Gevel in 2022 extra geïsoleerd;
-Zonnige tuin;
-Voorzien van gashaard;
-Op slechts 15 minuten rijden van centrum Amersfoort;
-Station Hoevelaken snel te bereiken met de fiets of auto.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 819,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,882
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1985
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 211 m²
- Other space inside the building
- 40 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 437 m²
- Volume in cubic meters
- 806 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and an attic
- Facilities
- Mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired from 2023, in ownership)
Cadastral data
- STOUTENBURG B 2421
- Cadastral map
- Area
- 437 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Photos 60
© 2001-2026 funda



























































