This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/afferden-li/huis-gening-19/44514960/

Gening 195851 AD Afferden (LI)Afferden Buitengebied
€ 750,000 k.k.
Description
Deze vrijstaande woning met een aangebouwde serre, royale vrijstaande garage met stallen, paardenrijbak en een paardenpoetsplaats in de bijzonder fraai aangelegde tuin is gelegen op een riant perceel van in totaal maar liefst 4.465 m². Dit is een prachtig object voor de dierenliefhebber of hobbyist. De woning, die grotendeels is gerenoveerd sinds 2007, biedt vrij uitzicht over de "Maas" en de omliggende landerijen. Op een steenworp afstand gelegen van Nationaal Park "De Maasduinen", dus ideaal voor de natuurliefhebbers. Nijmegen ligt op circa 30 autominuten van Afferden.
Indeling:
Begane grond: hal/ entree, ruim toilet met fonteintje, moderne badkamer, twee slaapkamers, trapopgang. De dichte keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de woonkamer/ serre met vier openslaande deuren heeft u niet alleen een vrij en landelijk uitzicht, maar ook een directe verbinding met het privégedeelte van de tuin. Zeer ruime eetkamer met airco en bijkeuken met achterom, provisiekast, opstelling van de cv-ketel en witgoedaansluiting.
1e verdieping: ruime overloop met veel lichtinval vanuit de dakkapel waardoor er een fantastisch uitzicht over de landerijen is ontstaan. Op de kopse kanten bevinden zich twee zeer ruime slaapkamers met veel privacy.
Diverse gegevens:
De keuken (2007) is voorzien van de volgende inbouwapparatuur: 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, koelkast (Miele, '22), oven, combimagnetron en een vaatwasser (Miele '22).
De ruime, vrijstaande garage is ideaal voor een hobbyist en/ of paardeneigenaar. Twee paardenboxen, berging en een overdekte paardenpoetsplaats maken deze ruimte compleet.
De spouw van de woning is nageïsoleerd in 2005.
Woning is in 2007 voorzien van nieuwe kunststof kozijnen met HR++ glas.
De daken van de woning en de garage/ stallen (tevens geïsoleerd) zijn in 2021 geheel vervangen door nieuwe keramische pannen.
De tuin is de afgelopen jaren, met oog voor detail, nieuw vorm gegeven. Door de nieuwe indeling is het goed mogelijk om de stallen en tuin gescheiden van elkaar te gebruiken.
Een grondwaterpomp met vier waterpunten is in de tuin aanwezig.
Glasvezel ligt tot aan het perceel en is dus nog niet doorgetrokken de woning in. De huidige eigenaar werkt vanuit huis en de huidige aansluiting voldoet ruimschoots aan de wens.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 750,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,464
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1976
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 168 m²
- External storage space
- 62 m²
- Plot size
- 4,465 m²
- Volume in cubic meters
- 606 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- BERGEN LIMBURG T 2772
- Cadastral map
- Area
- 4,465 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Rural
- Garden
- Back garden, surrounded by garden, front garden, side garden and sun terrace
- Side garden
- 2,484 m² (46.00 metre deep and 54.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Loft, electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property, parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda