This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/akersloot/huis-westerweg-14/43301462/

Description
Twee-onder-een-kapwoning met volop potentie en vrij uitzicht
Aan de rand van het gemoedelijke Akersloot mogen wij deze twee-onder-een-kapwoning met volop mogelijkheden aanbieden. De woning ligt op een fijne, centrale locatie nabij de A9, waardoor je in korte tijd in Alkmaar, Haarlem of Amsterdam bent. Hier woon je rustig, met aan de achterzijde een vrij en groen uitzicht over de weilanden, een zeldzaam pluspunt in deze prijsklasse!
Via de entree kom je binnen in de hal met toegang tot het toilet, de trapopgang en de keuken. De woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen en het extra zijraam. De huidige keuken is eenvoudig uitgevoerd, maar biedt volop kansen: door deze bij de woonkamer te betrekken, creëer je eenvoudig een ruime en moderne woonkeuken. Daarnaast biedt de ruimte aan de zij- en achterzijde uitstekende mogelijkheden voor een uitbouw.
Aan de achterzijde bevindt zich een praktische bijkeuken/achterhal met toegang tot de berging, waar zich tevens de wasmachineaansluiting bevindt. De tweede berging is via buitenom bereikbaar en ideaal voor het stallen van fietsen en tuingereedschap.
Op de eerste verdieping vind je drie goed bemeten slaapkamers. De slaapkamers aan de achterzijde bieden een prachtig vrij uitzicht over de weilanden. De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een douche, wastafelmeubel en handdoekenradiator. Via een vaste trap bereik je de bergzolder, waar de cv-ketel en de omvormer voor de zonnepanelen zijn geplaatst.
De woning beschikt over een eigen oprit en staat op een ruim perceel van circa 335 m² (na splitsing). De achtertuin is gelegen op het westen, waardoor je hier tot in de avonduren kunt genieten van de zon.
Kortom: een fijne gezinswoning met een royale tuin, vrij uitzicht en volop mogelijkheden om deze geheel naar eigen wens te moderniseren en in te richten.
Bijzonderheden:
• 8 zonnepanelen (2016);
• Energielabel D;
• Voormalige huurwoning;
• Perceel wordt nog kadastraal gesplitst kosten a €1.100,- worden gesplitst onder verkoper en koper;
• Sleuteloverdracht op korte termijn mogelijk;
• Projectnotaris van toepassing (Lautenbach Heemskerk).
Clausules van toepassing:
• Niet-zelfbewoningsclausule;
• Ouderdomsclausule en asbestclausule;
• Zelfbewoningsplicht van toepassing
Interesse in deze woning? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van lokale en regionale NVM-aankoopmakelaars vind je ook op Funda. NVM Zeker weten.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,945
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1956
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 91 m²
- Other space inside the building
- 20 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- Plot size
- 335 m²
- Volume in cubic meters
- 392 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Passive ventilation system and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- AKERSLOOT G 3076
- Cadastral map
- Area
- 335 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 150 m² (14.58 metre deep and 10.31 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda