
Description
Je vindt bouwnummer 039 op de 2e verdieping van De Sluis. En ja dit appartement heeft het allemaal. Van een eigen parkeerplaats tot een fijn balkon op het oosten waar je ‘s ochtends geniet van een koffietje in de zon. En met circa 64 m2 aan woonplezier heb je ruimte genoeg en woon je hier straks heerlijk. Wordt dit jouw nieuwe thuis?
*De warmtepomp zit standaard niet bij de koopsom inbegrepen. Kopers mogen zelf kiezen of ze deze willen kopen of huren. Zodra de verkoop start vind je de informatiefolder van Eneco bij de verkoopstukken.
Kokkerellen mét oog op jouw gasten
Vanuit de gezamenlijke hal stap jij de voordeur van bouwnummer 039 door. Aan de hal grenzen de berging, het separaat toilet, de badkamer en de slaapkamers. Via de volgende deur stap jij de leefruimte binnen. De keuken, die je nog naar wens kunt inrichten, en woonkamer zijn open aan elkaar verbonden. Hier sta jij te kokkerellen, mét oog op jouw gasten die van een glas wijn genieten, aan de eettafel of in de woonkamer. De woonkamer grenst aan het balkon, gelegen op het oosten.
En er is meer…
Zie jij jezelf hier al wonen? In de winter hoef jij geen kou te lijden, want de gehele woning heeft vloerverwarming. Door de bodemwarmtepomp ben jij op de toekomst voorbereid én minder energiekosten kwijt! En ben je benieuwd waar je je wasmachine laat? Daarvoor is plek in de technische ruimte.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 347,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 5,422
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2024
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 64 m²
- Volume in cubic meters
- 170 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Not available
Cadastral data
- 1 00001
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront
© 2001-2026 funda