This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/alkmaar/appartement-het-vijvertje-11-c/43381615/

Het Vijvertje 11-C1811 EW AlkmaarBinnenstad-West
€ 250,000 k.k.
Description
*** LET OP, HET BETREFT HIER EEN BIEDEN VANAF PRIJS, BIEDEN VANAF € 250.000,= K.K, REGULIERE VRAAGPRIJS € 265.000,- K.K.. ***
In het bruisende oude centrum van Alkmaar staat aan een heerlijk rustige straat dit oude pakhuis welk in 2015 is verbouwd tot een kleinschalig appartementencomplex. Het Vijvertje ligt verscholen achter de “oude V&D” aan de Laat waardoor alle voorzieningen van de binnenstad op loopafstand liggen. Daarnaast woon je hier pal naast de recent gerealiseerde Jumbo Supermarkt in het voormalige warenhuis wat betekent dat de boodschappen snel in huis zijn. De woning grenst aan Het Vijvertje, een hele rustige en autoloze straat waar je in volledige stilte woont midden in het historische centrum. Een ideale woning om te starten op de woningmarkt in het gezellige hart van Alkmaar.
Het pand is 11 jaar geleden verbouwd tot een kleinschalig appartementencomplex wat betekent dat alles in de woning maximaal 11 jaar oud is. Denk hierbij aan leidingwerk, kozijnen, keuken, badkamer en CV ketel. De servicekosten zijn hierdoor laag. Op de 2e etage (tevens de bovenste verdieping) bieden we nu een fraai 2-kamer appartement aan.
INDELING
Het appartement beschikt over ca 45m2 woonoppervlakte verdeeld in een heerlijk ruime woonkamer met open keuken, een slaapkamer, een kast met daarin de opstelling van de CV ketel en de wasmachine en tot slot de badkamer met toilet, wastafel en inloopdouche.
Op de begane grond van het complex beschikt het appartement over een eigen berging en ruimte om de fiets te stallen.
BIJZONDERHEDEN:
- Bouwjaar appartement 2015
- Rustige ligging
- Lage servicekosten (ca 100,- per maand)
- Fraaie ligging midden in het oude centrum van Alkmaar
- Aanvaarding in overleg
Zorgeloos een woning aankopen? Een NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen!
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 100 per month
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,435
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 100.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2015
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations) and partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 46 m²
- External storage space
- 2 m²
- Volume in cubic meters
- 133 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2015, in ownership
Cadastral data
- ALKMAAR A 5639
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in centre
Parking
- Type of parking facilities
- Resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 100.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda