This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/alkmaar/appartement-hobbemalaan-99/43853199/

Description
Instapklaar 3-kamer appartement in de populaire wijk De Hoef, Alkmaar - Perfect voor starters!
Op zoek naar een sfeervol appartement op een top locatie? Dit mooie 3-kamer appartement in de gewilde wijk De Hoef in Alkmaar biedt alles wat je zoekt! Gelegen op loopafstand van het winkelcentrum en de gezellige binnenstad van Alkmaar, vind je hier alles binnen handbereik. Ook voor de automobilist is dit appartement ideaal, met snelle verbindingen naar uitvalswegen richting Haarlem en Amsterdam, beide op slechts 30 minuten rijden.
Dit goed onderhouden appartement bevindt zich op de tweede verdieping van een verzorgd complex en is via het trappenhuis te bereiken. De entree van het complex biedt toegang tot de brievenbussen en een externe berging, ideaal voor extra opslagruimte.
Bij binnenkomst word je verwelkomd door een hal die toegang biedt tot de verschillende vertrekken. De gezellige eetkeuken is een perfecte plek om samen te koken en biedt tevens toegang tot een zonnig balkon. De ruime, lichte woonkamer biedt volop ruimte voor een comfortabele zithoek en is een fijne plek om te ontspannen.
Het appartement heeft twee goed ingedeelde slaapkamers. De master bedroom is royaal en voorzien van twee inbouwkasten en een wastafel. De tweede slaapkamer is multifunctioneel en ideaal voor een babykamer, thuiswerkplek of extra opbergruimte. De woning heeft daarnaast een nette doucheruimte die bereikbaar is vanuit de keuken.
Bijzonderheden:
• Gewilde en rustige locatie in De Hoef, nabij winkels en centrum
• Externe berging voor extra opbergruimte
• Twee goed ingedeelde slaapkamers
• Gezellige eetkeuken met toegang tot balkon
• Goed beheerde en financieel gezonde VvE, beheerd door Pilaster VvE-beheer
• Energielabel C
• Dichtbij uitvalswegen naar Haarlem en Amsterdam
Kortom, dit appartement is een perfecte kans voor starters die op zoek zijn naar een sfeervol en goed gelegen woning in Alkmaar. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging!
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,741
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 129.79 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1960
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 58 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 193 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 1 story
Energy
- Energy label
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kompakt HR (2002)
Cadastral data
- ALKMAAR D 1573
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 129.79 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Photos 22
© 2001-2026 funda





















