This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/almelo/huis-planthofsweg-6/44480313/

Planthofsweg 67601 PK AlmeloBornsestraat en omgeving Zuid
€ 595,000 k.k.
Eye-catcherHier ontstaan de beste ideeën vaak achter in de tuin
Description
Sommige plekken geven je direct een gevoel van vrijheid. De ruimte om de auto op eigen terrein te parkeren. De keuze om de dag te beginnen in de leefkeuken of juist met een kop koffie in de serre terwijl je uitkijkt over het groen. De mogelijkheid om thuis te werken, een hobby uit te oefenen of vrienden te ontvangen in je eigen bijgebouw. Aan de Planthofsweg komt alles samen.
Onze 5 favo’s:
• Vrijstaand wonen op een perceel van 670 m²;
• Twee opritten met volop parkeergelegenheid;
• Royale leefkeuken als hart van het huis;
• Volledig geïsoleerd bijgebouw van 41 m² met vloerverwarming en toilet;
• Rustige ligging aan een doodlopende straat, dichtbij het buitengebied.
De woonkamer aan de voorzijde voelt direct als thuis. Een fijne plek om de dag af te sluiten, een film te kijken of te genieten bij de houtkachel. Dankzij de grote raampartijen geniet je hier van veel daglicht. Terwijl de woonkamer aan de voorzijde uitnodigt tot rust, vormt de leefkeuken het decor voor alles wat een huis een thuis maakt.
Hier begint de dag met een snelle kop koffie, wordt uitgebreid getafeld met vrienden en familie en blijf je vaak net wat langer zitten dan gepland. De keuken vormt een natuurlijke verbinding tussen wonen, koken en samenzijn en maakt van deze ruimte een plek waar herinneringen worden gemaakt.
Aansluitend bevindt zich de serre, een heerlijke extra leefruimte waar ieder seizoen zijn eigen charme heeft. Op zonnige dagen zet je de deuren open naar de tuin, terwijl je in de koudere maanden juist geniet van het uitzicht op buiten.
Ook praktisch zit het goed. Op de begane grond bevindt zich een badkamer, ideaal voor wie gelijkvloers gemak waardeert of alvast vooruitdenkt richting de toekomst. Op de verdieping vind je twee slaapkamers en een stijlvolle badkamer met een luxe uitstraling. De grootste slaapkamer is opvallend ruim en voelt dankzij de royale afmetingen bijna als een hotelsuite.
Buiten wacht misschien wel het grootste gevoel van vrijheid. De royale achtertuin biedt volop ruimte om te genieten, te spelen, te tuinieren of simpelweg tot rust te komen. Met het groen als decor en zonder inkijk aan de achterzijde voelt de tuin heerlijk vrij aan. Hier is ruimte genoeg voor een loungeset, speeltoestel, moestuin of lange zomeravonden met vrienden en familie.
En dan is er nog de verrassing achter in de tuin. Een volledig geïsoleerd bijgebouw van 41 m², voorzien van vloerverwarming, HR++ beglazing en een eigen toilet. Een ruimte die zich niet laat vangen in een bestemming. Een praktijk aan huis, hobbyruimte, atelier, sportruimte, gastenverblijf of misschien wel jouw eigen bar voor lange avonden met vrienden. Juist die veelzijdigheid maakt dit een plek die meegroeit met de wensen van vandaag en morgen.
Nog even een avondwandeling maken? Vanuit huis loop je zo richting het Louise van Haaftenplantsoen voor een rondje langs het water. Kinderen fietsen zelfstandig naar basisschool De Kubus, verse broodjes of de dagelijkse boodschappen haal je om de hoek en binnen ongeveer tien minuten fietsen sta je al in het centrum van Almelo. Juist die combinatie maakt wonen aan de Planthofsweg zo prettig.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 595,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,584
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2018
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 166 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- External storage space
- 41 m²
- Plot size
- 696 m²
- Volume in cubic meters
- 636 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 sinks, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- AMBT-ALMELO G 2795
- Cadastral map
- Area
- 670 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- AMBT-ALMELO G 2852
- Cadastral map
- Area
- 26 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda