This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/almere/huis-kornetstraat-26/80876928/

Eye-catcherLuxe 2-onder-1-kap met oprit, zonnige tuin & 15 zonnepanelen!
Description
Let op: SUUS Makelaardij biedt deze woning aan met een bieden vanaf prijs.
Ruim wonen én niet hoeven verbouwen; dat is precies wat deze 2-onder-1-kapwoning in Muziekwijk zo aantrekkelijk maakt. De woning is in 2023 grotendeels gemoderniseerd en beschikt over een royale uitgebouwde woonkamer, een luxe keuken en badkamer, maar liefst vier slaapkamers en een brede achtertuin. Dankzij de eigen oprit, 15 zonnepanelen en de verzorgde afwerking is dit een woning waar je je direct thuis voelt. Daarbij woon je op een rustige locatie, met scholen, winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen allemaal binnen handbereik.
SUUS Makelaardij laat je dolgraag deze fijne woning zien. Neem snel contact op en kom een kijkje nemen!
De woning ligt aan een rustige straat in de populaire Muziekwijk. De voortuin is van een goed formaat en is nu netjes bestraat en voorzien van een heg en wat kleine bomen. Hier kun je helemaal je eigen draai aan geven: laat het zo of creëer een groene oase, de ruimte is er. De overdekte oprit biedt ruimte aan twee auto’s en is voorzien van een laadpaal uit 2026, ideaal voor elektrisch laden aan huis. De voormalige garage is slim omgebouwd tot een handige berging en een bijkeuken.
Je komt de woning binnen in de nette, lichte hal. Hier vind je de meterkast, het vrijhangend toilet met fonteintje, de trap naar de eerste verdieping en de deur naar de woonkamer met open keuken. Bij binnenkomst in de woonkamer valt direct op hoe licht de ruimte is. Dit komt voornamelijk door de grote serre aan de achterzijde. Eind 2024 is de serre prachtig vernieuwd met een glazen HR+++ dak, grote raampartijen, zonnescherm en een royale dubbele schuifpui met horren, waardoor binnen en buiten mooi in elkaar overlopen. Ook de zijramen zorgen voor veel lichtinval. Zelfs in de kozijnen van de dakramen is verlichting verwerkt, wat de ruimte ook 's avonds een sfeervolle uitstraling geeft. Op de vloer van de gehele begane grond ligt een mooie pvc-visgraatvloer met comfortabele vloerverwarming.
In de woonkamer is volop ruimte voor een royale zithoek. Naast het woongedeelte, in een aparte open ruimte, is er plaats voor een grote eettafel. Dus: nodig al je vrienden en familie maar alvast uit voor een gezellig etentje.
Via de grote schuifpui ook voorzien van HR+++ glas en vernieuwd in 2025, heb je direct toegang tot de achtertuin. De zonnige tuin op het noordwesten is een fijne buitenplek waar je in alle rust kunt genieten van de middag- en avondzon. De tuin is opvallend breed en diep, waardoor er ruimte is voor meerdere fijne zitplekken. De tuin is verzorgd aangelegd met grote keramische tegels, een border met beplanting en wat planten en boompjes in potten. De achtergevel is voorzien van een zonnescherm, handig voor als de zon je iets te warm wordt. Achter in de tuin staat een houten berging met elektra en er is een achterom. Een prettig extraatje is de groenstrook achter de woning, waardoor je meer afstand hebt tot de achterburen.
Aan de voorkant van de woning is de keuken, die in 2023 volledig is vernieuwd. Hij heeft een grote U-opstelling en is zeer modern en smaakvol uitgevoerd met donkere kastfronten en een licht composiet werkblad. De vele lades en kasten bieden enorm veel opbergruimte en door de U-opstelling heb je ook volop werkruimte. Dankzij de grote ramen aan de voorzijde is ook de keuken heerlijk licht. De keuken is compleet uitgerust met hoogwaardige Siemens-inbouwapparatuur, namelijk een brede oven, vaatwasser, koelkast, vriezer, inductiekookplaat en afzuigkap. Daarnaast is er een Quooker en zijn er handige spotjes ingebouwd in het plafond. Extra handig is dat je je voorraad niet volledig in de keuken kwijt hoeft, want naast de eetkamer is er een praktische bijkeuken. Daarnaast is er naast de keuken nog een handige trapkast.
Via de netjes beklede trap met trapverlichting in de hal kom je op de eerste verdieping. De overloop is lekker licht door het raam in het trapgat. Op deze verdieping ligt een nette laminaatvloer en de wanden zijn lichtgekleurd. Hier zijn twee ruime slaapkamers. De ouderslaapkamer aan de voorzijde beschikt over een grote inbouwkast met verlichting en biedt volop ruimte voor een tweepersoonsbed. De slaapkamer aan de achterzijde is ook van een erg goed formaat en biedt zelfs de mogelijkheid om, indien gewenst, op te delen in twee slaapkamers. Beide slaapkamers zijn erg licht door de vele ramen.
Ook de badkamer is in 2023 volledig vernieuwd en erg modern en luxe ingericht. De badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche met ingebouwde kranen, een rookglas douchescherm en een nis met verlichting. Ook is er een dubbele wastafel met meubel en spiegelkast met verlichting, een vrijhangend toilet en een designradiator. Dit is een heerlijke plek om na een lange werkdag helemaal tot rust te komen.
Via de vaste trap bereik je de tweede verdieping. Hier vind je een aparte wasruimte met dakraam, een slaapkamer aan de voorzijde en een slaapkamer aan de achterzijde, die dankzij de dakkapel heerlijk ruim en licht is. Ook op deze verdieping ligt een nette laminaatvloer. Op het dak liggen 15 zonnepanelen, waardoor je hier energiezuinig en toekomstbestendig woont.
Dat deze woning volop ruimte en comfort biedt, maakt hem al erg aantrekkelijk. Maar dan hebben we het nog niet over de ligging gehad. Je woont hier namelijk in de Muziekwijk, één van de populairste woonwijken van Almere. Dit is een rustige, groene omgeving met scholen, kinderopvang, winkels, sportverenigingen en gezondheidsvoorzieningen allemaal dichtbij. Ook station Almere Muziekwijk ligt op korte afstand, waardoor je snel richting Amsterdam of Lelystad reist. Daarnaast zijn de uitvalswegen richting de A6 uitstekend bereikbaar en rijd je via de Hogering zo de spitsstrook op. Hier woon je ruim en rustig, terwijl alle dagelijkse voorzieningen altijd binnen handbereik zijn.
Disclaimer: Deze verkoopbeschrijving is met zorg samengesteld. Alle tekst is echter informatief. Aan eventuele onjuistheden kunnen derhalve geen rechten worden ontleend.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 625,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,464
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1992
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 140 m²
- Exterior space attached to the building
- 13 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 243 m²
- Volume in cubic meters
- 475 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- District heating and partial floor heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- ALMERE Q 2470
- Cadastral map
- Area
- 243 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 94 m² (11.00 metre deep and 8.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Possibility for garage and parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda