This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/ameide/huis-molenstraat-45/43202748/

Description
Op zoek naar een woning met karakter op een toplocatie? Deze sfeervolle starterswoning in het historische hart van Ameide is comfortabel mét behoud van de authentieke charme die het tot iets bijzonders maakt.
Bij binnenkomst valt meteen de lichte, open sfeer op die het huis uitstraalt. De twee ruime slaapkamers op de verdieping zijn beiden voorzien van een dakkapel. De vliering heeft een nokhoogte van 2,46. Kortom: ruimte om te slapen, eventueel thuis te werken en daarnaast ook nog praktische opslagruimte. Alles wat je nodig hebt!
Het huis heeft in de loop der jaren door voorgaande eigenaren een grondige verbouwing ondergaan. De moderne afwerking is zorgvuldig gekozen om het karakter van het huis te behouden. Denk aan de fijne vloerverwarming op de begane grond en het dubbel glas dat zorgt voor een betere isolatie. Het is duidelijk dat de woning met liefde en aandacht is opgeknapt.
GLOBALE INDELING
Via de hal kom je direct uit in de woonkamer met daarin de trap naar de eerste verdieping. De woonkamer is voorzien van een PVC vloer (met vloerverwarming) en is een sfeervolle, gezellige leefruimte. De keuken ligt aan de achterzijde van de woning en is voorzien van een nette hoekunit in een lichte kleurstelling. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Aan de achterzijde is een praktische bijkeuken voorzien van toilet met daarbij de aansluiting voor de wasapparatuur. Vanuit de bijkeuken is een loopdeur naar buiten toe.
Op de eerste verdieping zijn twee ruime slaapkamers; beide voorzien van een dakkapel. De badkamer is voorzien van een douchecabine met handdouche en een wastafelmeubel.
De vliering is via een vlizotrap bereikbaar. De nokhoogte is 2.46 m, op de vliering vind je de opstelling van de cv-ketel. Deze ruimte is prima geschikt voor het stallen van spullen die je niet vaak nodig hebt, bijvoorbeeld je kerstspullen en je koffers!
BUITEN
De beschutte achtertuin is een heerlijke plek om te ontspannen. Of je nu een kop koffie drinkt in de ochtendzon of 's avonds met vrienden buiten zit, deze tuin biedt altijd de juiste plek. Achterin de tuin staat een vrijstaande stenen berging, ideaal voor het opbergen van tuinspullen.
Met het dorpsplein van Ameide om de hoek heb je alles binnen handbereik. Voor een frisse neus of zomerse ontspanning ben je in een paar minuten bij het strandje aan rivier de Lek; ideaal om even te ontsnappen aan de drukte.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 309,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,984
- Status
- Under offer
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1921
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 62 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 86 m²
- Volume in cubic meters
- 243 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- AMEIDE B 2207
- Cadastral map
- Area
- 86 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 53 m² (19.00 metre deep and 2.80 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Photos 33
Floorplans 5
© 2001-2026 funda





































