This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/amersfoort/appartement-ariaweg-594/44426729/

Description
Ben je op zoek naar ruimte, comfort en een ligging kort bij de stad? Dan is dit nette 3-kamerapprtement met 2 balkons en volop licht wat je zoekt!
Het appartement heeft een praktische indeling met 2 ruime slaapkamers, een lichte woonkamer en een keurige badkamer. Op fietsafstand vind je de binnenstad van Amersfoort met al haar winkels en gezellige horeca, terwijl binnen enkele minuten ook het buitengebied bereikt waar natuur en rust samenkomen. Zo fiets je via de fietstunnel onder de A28 in een paar minuten naar natuurgebied De Schammer. Daarnaast ligt aan de rand van Schuilenburg een lang park waar je heerlijk kunt wandelen, hardlopen of ontspannen.
Alle voorzieningen liggen hier om de hoek: de supermarkt, bushalte en zelfs een basisschool bevinden zich op enkele meters afstand. Ook snel- en uitvalswegen liggen dichtbij, de perfecte combinatie voor forenzen!
Benieuwd geworden? Wandel mee door de woning:
Op de begane grond bevindt zich de centrale hal met trappenhuis en de eerste, ruime berging voorzien van daglicht en elektriciteit. Via het trappenhuis bereik je de derde verdieping waar zich het appartement bevindt.
Via de voordeur betreed je de centrale hal met voldoende ruimte voor schoenen en jassen. In de hal bevindt zich een vaste kast voor de cv-installatie, de toiletruimte voorzien van fonteintje en de deur naar de meterkast.
De ruime, lichte woonkamer ligt aan de voorzijde en heeft een grote kunststof raampartij met HR++ beglazing waardoor de ruimte heerlijk licht aanvoelt. De woonkamer is voorzien van vaste kasten en biedt toegang tot de slaapkamer. Vanuit de slaapkamer wandel je zo het grote balkon op gelegen op het zuiden waardoor er vrijwel de gehele dag zon te vinden is. Vanaf het balkon aan de voorzijde is bovendien de Onze Lieve Vrouwentoren zichtbaar, een mooi uitzicht richting de historische binnenstad van Amersfoort.
Aan de achterzijde van het appartement bevindt zich de keuken met een tweede balkon. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals koelkast met vriezer, oven, magnetron, kookplaat met afzuigkap. Tevens bevindt zich hier de wasmachine- en drogeraansluiting. De nette badkamer is voorzien van douche en wastafelmeubel.
Naast de keuken bevindt zich een tweede slaapkamer, die ook uitstekend gebruikt kan worden als thuiskantoor.
Als kers op de taart bevindt zich op de vierde verdieping een ruime berging. De berging is voorzien van een dakraam en biedt daarom volop mogelijkheden voor extra opslag!
Kortom, een heerlijk licht appartement met volop bergruimte met zowel stad als natuur op fietsafstand.
Aanbevelingen van Succes:
- Ruime, lichte woonkamer
- 2 balkons waarvan één met ligging op het zuiden
- 2 bergingen, wat zorgt voor veel opbergruimte
- Gunstige ligging ten opzichte van uitvalswegen en de binnenstad van Amersfoort
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 320,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,776
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 213.77 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance
- Building type
- Resale property
- Construction period
- 1960-1970
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 67 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 21 m²
- Volume in cubic meters
- 218 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Mechanical ventilation
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- AMERSFOORT A 7292
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 213.77 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda