
Description
Een heerlijk licht en modern appartement op een fijne locatie in Vathorst – wie wil dat nou niet? Aan de Baak van Herkingen 96 vind je dit instapklare driekamerappartement met eigen parkeerplaats. Gelegen in De Laak, een wijk die direct opvalt door z’n bijzondere architectuur en de charmante waterpartijen. Hier woon je rustig én centraal: scholen, winkels, horeca én het NS-station liggen allemaal op loop- of fietsafstand. Toch liever even de natuur in? In no-time sta je in het buitengebied richting Nijkerk of Bunschoten voor een heerlijke wandeling of fietstocht.
Zodra je binnenkomt valt het meteen op: de grote ramen in de woonkamer zorgen voor een prachtige lichtinval en een fijne, open sfeer. De woonkamer ligt aan de achterzijde van het appartement en biedt toegang tot een overdekt balkon. Hier kun je het hele jaar door genieten van een kop koffie in de ochtendzon of een ontspannen borrel in de avond.
De open keuken is strak en modern afgewerkt en van alle gemakken voorzien. Dankzij de open indeling blijf je altijd in contact met je gezelschap in de woonkamer – ideaal tijdens het koken of bij een gezellige borrel.
Het appartement beschikt over twee ruime slaapkamers, perfect voor een stel, klein gezin of als je een extra kamer wilt inrichten als werk- of hobbyruimte. De badkamer is eveneens modern en netjes: voorzien van een ligbad, een inloopdouche en een wastafelmeubel. Alles is tot in de puntjes verzorgd.
In de inpandige berging is plaats voor de wasmachine en droger, én nog voldoende ruimte voor opslag. Extra handig: op de begane grond heb je je eigen parkeerplaats, dus geen gedoe met zoeken naar een plekje.
Of je nu starter bent, samen je eerste plek zoekt of als jong gezin een fijne woning zoekt – dit appartement biedt het allemaal: comfort, sfeer en een ideale ligging. Zie jij jezelf hier al wonen? Maak dan snel een afspraak, want dit is zo’n kans die je niet wilt missen!
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 124 per month
- Last asking price
- € 330,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,077
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2015
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 65 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 213 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- HOOGLAND O 2706
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Photos 34
© 2001-2025 funda

































