This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/amersfoort/appartement-bosweg-39-c/44454493/

Description
Ruim 4-kamerappartement met twee balkons en volop potentie in het Leusderkwartier!
Ben je op zoek naar een licht appartement op een centrale locatie in het geliefde Leusderkwartier in Amersfoort? Dan is Bosweg 39 C zeker het bekijken waard.
Dit 4-kamerappartement beschikt over een fijne leefruimte, drie (slaap)kamers en twee balkons op het noordwesten en zuidoosten.
De woning is niet instapklaar, maar biedt juist een uitstekende kans om het geheel naar eigen smaak en wensen te moderniseren.
De combinatie van ruimte, licht en indelingsmogelijkheden maakt dit een ideale woning voor starters of jonge gezinnen. Met daarnaast een berging in de onderbouw woon je hier comfortabel én compleet.
Ligging
De woning ligt op een aantrekkelijke locatie, vlak bij het bos en op korte afstand van het winkelgebied aan de Leusderweg. Hier vind je alles voor je dagelijkse boodschappen en diverse speciaalzaken. Met de fiets ben je zo in het bruisende centrum van Amersfoort. Ook de uitvalswegen richting de A28 en A1 zijn goed bereikbaar.
Indeling
Entree/hal
Centrale entree met bellentableau en brievenbussen. Op de begane grond bevindt zich een praktische berging (voorzien van elektra). Via de trap bereik je de derde (bovenste) woonlaag waar het appartement is gelegen.
Appartement
Ruime hal met toegang tot alle vertrekken. De woonkamer is licht dankzij het grote raam en biedt voldoende ruimte voor een comfortabele zithoek.
De dichte keuken is eenvoudig uitgevoerd en voorzien van een basis keukenblok. Hier bevindt zich ook een kast met de C.V.-ketel. Vanuit de keuken heb je toegang tot de badkamer met douche en wastafel, evenals tot het balkon op het noordwesten.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers en een separate toiletruimte. De derde kamer, gelegen naast de woonkamer, is momenteel in gebruik als eetkamer maar kan ook uitstekend dienen als extra slaapkamer of werkkamer. Vanuit deze eetkamer is er toegang tot het tweede balkon, gelegen op het zuidoosten, met uitzicht op de straat.
Bijzonderheden
-Twee balkons (noordwest en zuidoost)
-Berging met elektra op de begane grond
-De woning dient gemoderniseerd te worden
-Voorzien van muurisolatie en HR++ glas
-Niet-zelfbewoningsclausule van toepassing
-Servicekosten ca. €188,82,- per maand
-Aanvaarding in overleg
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,924
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 188.82 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1955
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 66 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 214 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remehe Hr (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- AMERSFOORT B 10410
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- On the edge of a forest, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 188.82 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda