This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/amersfoort/appartement-bredesteeg-15/43970660/

Description
AMERSFOORT CENTRUM
VRIJ STADSUITZICHT
Wonen in de binnenstad van Amersfoort is een voorrecht. Een omgeving die historie ademt en waar een keur aan monumenten te vinden is. De singels en de grachten dragen bij aan die bijzondere sfeer. Een uitgekiend monumentenbeleid heeft de stad behoed voor ondoordachte ingrepen, tegelijkertijd is er wel degelijk sprake van een moderne plek om te wonen.
Op een prachtige plek in de buurt van theater “De Flint” ligt aan een plein dit charmante gebouw dat een aantal jaren geleden werd verbouwd tot drie appartementen.
Het appartement dat wij nu aanbieden ligt op de bovenste verdieping en is bereikbaar via de verscholen zij-ingang aan de Bredesteeg.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Buitenplaatsje met centrale entree voor de woningen op de eerste en de tweede verdieping, trappenhuis met op de eerste verdieping toegang tot het gemeenschappelijke dakterras, entree naar het appartement op de tweede verdieping.
Tweede verdieping:
Bij binnenkomst valt de lichte keuken op. Nieuwe dakramen zorgen voor die overvloed aan licht, er is een compacte badkamer en een slaapkamer die ook van die grote nieuwe Veluxramen heeft. De woonkamer is de echte blikvanger, charmant door de ligging onder het dak en tegelijkertijd prettig ruim door de hoogte. Authentieke ramen bepalen de sfeer en het uitzicht aan de voorkant is een mooie bonus.
De Vereniging van Eigenaren is in oprichting. De servicekosten bedragen €100 per maand (exclusief energiekosten).
Bijzonderheden:
Projectnotaris Bolscher Brug Deijl notarissen in Amersfoort
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,410
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 100.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1930
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 39 m²
- Volume in cubic meters
- 161 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- AMERSFOORT E 9294
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
Parking
- Type of parking facilities
- Resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- Yes (€ 100.00 per month)
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Photos 26
© 2001-2026 funda

























