This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/amersfoort/appartement-nijenrode-13-b/44452418/

Description
Ben je op zoek naar een praktisch en ruim ingedeeld 3-kamer appartement op een fijne locatie? Dan is dit 3-kamer appartement aan de Nijenrode 13 B in Amersfoort zeker een bezichtiging waard! De woning is keurig verzorgt en in 2025 voorzien van een nieuwe badkamer en toilet. Beide zijn luxe uitgevoerd waaronder een vrijhangend toilet met fonteintje, regendouche en wastafelmeubel.
Gelegen in de geliefde wijk Schothorst, met alle voorzieningen binnen handbereik én een zonnig balkon op het zuidwesten, is dit een ideale woning voor starters, doorstromers of kleine huishoudens.
Omschrijving
Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping van een kleinschalig appartementencomplex en beschikt over een prettige indeling en vrij uitzicht. In de directe omgeving vind je winkels, openbaar vervoer (station schothorst), het Schothorsterpark, uitvalswegen richting onder andere Utrecht en Amsterdam. En ook het centrum van Amersfoort is op fietsafstand gelegen.
Indeling
Via de afgesloten entree met intercominstallatie is er toegang tot het appartementencomplex en de bijbehorende berging.
Het appartement is gelegen op de tweede verdieping. De entree geeft toegang tot de hal met meterkast en toilet met fonteintje (2025). Vanuit de hal is de lichte woonkamer bereikbaar, die dankzij de grote raampartijen een prettige lichtinval heeft en toegang biedt tot het zonnige balkon op het zuidwesten. De open keuken vormt een mooi geheel met de woonruimte en beschikt over een keukenblok met inbouwapparatuur zoals een kookplaat, afzuigkap en koelkast.
Aan de voorzijde van het appartement bevinden zich aan weerszijde van de hal twee ruime slaapkamers, de hoofdslaapkamer bevindt zich rechts en is voorzien van een vaste kast met daarin de opstelling van de cv-ketel en opstelling en aansluitingen voor wasmachine en droger. Aan de linkerzijde van de entree beschikt de woning over een tweede kamer, die uitstekend geschikt is als slaap-, werk- of hobbyruimte.
De luxe badkamer is in 2025 geplaatst en compleet uitgerust met een regendouche, luxe wastafelmeubel, radiator en een aansluiting voor de wasmachine.
Bijzonderheden
• Bouwjaar 1986
• Verwarming middels HR CV ketel (2022)
• Woonoppervlakte 72 m²
• Energielabel C
• Servicekosten ca. € 138,42 per maand
• Zonnig balkon op het zuidwesten
• Volledig voorzien van dubbel glas
• Voldoende parkeerruimte rondom het complex
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,861
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 138.42 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1986
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 72 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 220 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit proline (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- AMERSFOORT K 5815
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 138.42 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda