This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/amersfoort/huis-de-remise-10/43235493/

Description
Wonen in een verrassend stukje Amersfoort, waar rust, comfort en stadse dynamiek naadloos samenkomen. De Remise 10 is zo’n woning waar je jezelf misschien wel helemaal ziet wonen. Een moderne tussenwoning uit 2009, gelegen in een uniek project net buiten de historische binnenstad, met een energielabel A+ en daarmee helemaal klaar voor de toekomst.
Binnen ervaar je direct de flexibiliteit van deze woning. De huidige indeling maakt het mogelijk om op de begane grond een slaapkamer te realiseren, ideaal voor wie gelijkvloers wil wonen of werken aan huis. Tegelijkertijd is het net zo eenvoudig om te kiezen voor een royale woonkamer met een halfopen keuken, perfect voor lange avonden met vrienden of ontspannen weekenden thuis.
Op de eerste verdieping vind je twee ruime slaapkamers die beide moeiteloos plek bieden aan een tweepersoonsbed en kastenwand. De badkamer is riant. Met een ligbad, aparte douche, toilet en wastafelsul je hier absoluut geen ruimte tekort komen. En dan is er nog de extra potentie, want het is mogelijk om een extra verdieping op de woning te realiseren. Daarmee creëer je zonder moeite twee tot drie extra kamers en groeit dit huis met je levensfase mee.
Buiten is ook aantrekkelijk. Deze stadse achtertuin is in 2025 volledig vernieuwd en slim ingericht. Compact maar verrassend sfeervol, met een gezellige zitkuil en groene beplanting die direct een gevoel van privacy en rust geven. Dit is zo’n tuin waar je in de zomer spontaan langer blijft zitten dan gepland.
De woning ligt aan een autoluw hofje, wat zorgt voor een veilige en rustige woonomgeving. Tegelijkertijd beschik je over je eigen parkeerplaats in de ondergelegen parkeergarage, dus geen gedoe met zoeken naar een plek na een lange werkdag. Voor deze parkeerplaats betaal je ca € 45,- per maand voor het onderhoud. Praktisch, comfortabel en gewoon goed geregeld.
En dan de locatie, want die is bijna niet te overtreffen. Op loopafstand van zowel de binnenstad als Amersfoort Centraal woon je hier verrassend rustig, maar met alle voorzieningen letterlijk om de hoek. Winkels, horeca, cultuur en openbaar vervoer zijn binnen handbereik.
De Remise 10 is zo’n woning met veel mogelijkheden en waar je ongetwijfeld prettig zult wonen. Energiezuinig, flexibel in te delen, uitbreidbaar en gelegen op een toplocatie. Een huis dat vandaag al veel biedt en morgen nog meer kan zijn.
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 46 per month
- Last asking price
- € 550,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,472
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2009
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 123 m²
- Other space inside the building
- 8 m²
- Plot size
- 115 m²
- Volume in cubic meters
- 474 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- AMERSFOORT H 4066
- Cadastral map
- Area
- 115 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 21 m² (4.15 metre deep and 5.08 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage and resident's parking permits
© 2001-2026 funda