This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/amersfoort/huis-reggestraat-10/43260009/

Description
Welkom bij Reggestraat 10 zoeken jullie een kant en klare woning in het populaire rivieren gedeelte van het Soesterkwartier?
Deze gezellige woning is afgelopen 6 jaar bijna volledig onder handen genomen.
Deze knusse woning is gelegen in een rustige, gezinsvriendelijke buurt.
Met leuke speelmogelijkheden voor kinderen en extra speel en parkeermogelijkheden op een achtergelegen eigen mandelige terrein.
Dit huis is gebouwd in 1932, maar vanaf 2018 voorzien van o.a. een nieuwe houten vloeren, stucwerk, meterkast, de elektra leidingen, Philips Hue lampen (op 1e en 2e verd.), nieuwe verwarmingsbuizen, radiatoren, nieuwe keuken met inbouw apparaten, mooie lichte badkamer ligbad, douchehoek, 2e toilet, wastafelmeubel, mechanische afzuiging. Oh ja en nog de isolatie van de daken en de voor- en achtergevel, kunststofkozijnen met dubbel glas, een nieuwe pvc-riolering aan de achterzijde, nieuwe dakbedekking op de platte daken, dakkapel (voorzijde), achtertuin op nieuw ingericht….
Wellicht dat ik nog iets vergeet, maar samengevat hier kun je meteen lekker wonen en genieten!
Loop je even mee?
Hal, met toilet, trapopgang, lichte woonkamer met sfeervolle open keuken in de uitbouw aan de achterzijde. Uiteraard een doorloop naar de zonnige onderhoudsvriendelijke achtertuin met een stenen berging en een achterom naar het gemeenschappelijke stuk grond waar kinderen veilig spelen en je auto een prima plekje heeft.
1e verdieping; overloop met 2 ruime slaapkamers met een vaste kast, slim ingedeelde badkamer met een ligbad, ruime douchehoek, een 2e toilet en een wastafel meubel.
2e verdieping; overloop met wasmachine en droger aansluiting, 3e slaapkamer, door de brede dakkapel is er extra ruimte op de overloop en in de slaapkamer. Daarnaast is er in de slaapkamer aan de achterzijde nog een dakraam.
De ligging in deze gezellige wijk nabij de AH in de wijk maar ook nabij het Eemplein met de prachtige doorloop naar het centrum. Of het Centraal-station om de hoek.
Je fiets parkeer je in de vrijstaande stenen schuur in de achtertuin en je auto past voor op straat of naast de achtertuin op het gemeenschappelijk stuk grond (1/27e deel).
In de straat, maar ook verderop in de wijk zijn diverse soorten lagere scholen, kinderopvang, speeltuinen en zelfs een speeltuinvereniging, perfect voor (toekomstige) gezinnen.
Zoek jezelf ook activiteiten? Wat dacht je van Dierenpark Amersfoort? Tennissen? Voetballen? Rugby? Of liever joggen of fietsen in de bossen? Zwemmen in het Bosbad? Roeien in de Eem? Winkelen? Lunchen? Maar relaxen in je eigen achtertuin kan natuurlijk ook.
Wetenswaardigheden;
-Bijdrage voor de gemeenschappelijke grond, €25,- per maand.
-Bezichtigingen stroomlijnen we graag op; maandag 8 december, dinsdag 9 dec. en woensdag 10 december, je bent van harte welkom!
-Oplevering; circa half maart 2026.
-Neem gerust je eigen NVM-aankoopmakelaar mee!
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 505,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,558
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1932
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Mansard roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 77 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 118 m²
- Volume in cubic meters
- 272 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Combi (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- AMERSFOORT D 9832
- Cadastral map
- Area
- 118 m²
- AMERSFOORT D 9844
- Cadastral map
- Area
- 685 m²
- Ownership situation
- Held in common ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 38 m² (8.00 metre deep and 4.80 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No cavity wall
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda