This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/amersfoort/huis-reijmerinkstraat-34/43167324/

Description
Zoekt u een ruime hoekwoning met mogelijkheden voor bijv. mantelzorg, atelier, of een praktijk aan huis?
In de populaire wijk Rustenburg is er een prachtig gelegen ruime hoekwoning (bj. 1977) met carport met een extra zij-aanbouw van 2 verdiepingen (bj. 2006) met een eigen voordeur.
Door de aankoop van de zij-tuin (119m2) is er een ruim perceel ontstaan met een vrij gelegen (ruim 11m breed en 13m diep) achtertuin die grenst aan openbaar groen met water ofwel een heel prettige woonomgeving op loop/fiets afstand van winkels, gezellige centrum van Amersfoort en NS-station Schothorst.
Dankzij de aan de voorzijde gelegen carport en de stenen berging is er veel privacy in de voortuin. De entree van de naast gelegen aanbouw heeft ook een eigen zij- ingang via het naastgelegen voetpad. Ook deze voortuin is voorzien van een (houten) berging.
De kindvriendelijke brede speelstraat, het vele groen en het t.o. gelegen speelplein nodigen de kinderen uit lekker met elkaar buiten te spelen.
Daarnaast zorgt het openbare groen en de achtergelegen waterpartij voor privacy aan de achterzijde van de zonnige tuin.
Loopt u even mee door deze ruime, speelse woning?
Begane grond; carport, overdekte entree, hal met toiletruimte (met raampje), garderobe ruimte, (vernieuwde) meterkast (bj. 2023), gezellige tuingericht zitkamer geschakeld met het ruime eetgedeelte aan de voorzijde (nu met dubbele werkplek) en een afsluitbare (hoek) keuken (gedateerd) die ook toegang geeft aan de zonnige tuin. Deze achtertuin ligt op het oosten maar ligt vrij dus; zonnige ligging, wat nu een schaduwrijke zitkuil is, zou in de toekomst zomaar uw gezellige jacuzzi plekje kunnen worden. De achterzijde van de tuin grenst aan volwassen openbaar groen met een waterpartij.
1e verdieping; ruime overloop met berg ruimte. De ruime badkamer (gedateerd) is voorzien van; o.a. daglicht, een douchehoek, een ligbad, een 2e toilet en een wastafelmeubel.
De 4x ruime slaapkamers hebben bijna allemaal een wastafel aansluiting met warm en koud water.
Ook in de ruime walk-in-closet/ kledingkast zitten deze leidingen voor evt. een 2e badkamer in de toekomst.
2e verdieping; ruime overloop met bergruimte, zolderkamer voorzien van; ruime kledingkast, dakkapel aan de voorzijde en een zijraam. Ruime kast met HR Vaillant combi c.v. (bj. 2017) en hier ook ruimte voor wasmachine en droger opstelling. Mogelijkheid voor een dakkapel aan de achterzijde, waardoor hier 2 ruime slaapkamers ontstaan.
3e verdieping; bergvliering toegankelijk via een luik.
Extra; Het bijgebouw (bj. 2006) heeft een eigen voordeur en is nu voorzien van een hal en 2 ruimtes. De achterste ruimte heeft toegang naar de achtergelegen tuin.
Met een evt. nog te plaatsen binnentrap naar de bovengelegen slaapkamer is hier vrij eenvoudig een volwaardig huisje van te maken. Ook hier zijn aansluitingen voor warm en koud water en een riolering.
Het extra gebouw (begane grond; 22m2) is ook een prettige werkplek, schoonheidssalon of mantelzorg woning.
De woning is voorzien van zonnepanelen aan de voor- en achterzijde.
Wilt u komen kijken? Bel of mail gerust voor een afspraak.
Door de privacy prettige ligging krijgt u vanaf buiten niet goed een beeld hoe ruim het van binnen is!
Oplevering kan per 16-2-2026.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,485
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1977
- Specific
- Double occupancy present, double occupancy possible and partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 165 m²
- Other space inside the building
- 22 m²
- Exterior space attached to the building
- 18 m²
- External storage space
- 13 m²
- Plot size
- 319 m²
- Volume in cubic meters
- 647 m³
Layout
- Number of rooms
- 9 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a loft
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, mostly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vailliant (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- AMERSFOORT L 901
- Cadastral map
- Area
- 200 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- AMERSFOORT L 1052
- Cadastral map
- Area
- 119 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 137 m² (13.00 metre deep and 10.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Carport
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda