This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/amersfoort/huis-vogezen-9/17296399/

Eye-catcherDuurzaam en stijlvol woonhuis in de Laakse Tuinen!
Description
Duurzaam en stijlvol woonhuis in de Laakse Tuinen
Het hoogst haalbare energielabel op dit moment is A++++. En dat label heeft deze uitgebouwde woning in de Laakse Tuinen, met een een mooi aangelegde tuin op het zuiden. Met een warmtepomp, vloerverwarming en -koeling, 66 zonnepanelen en thuisbatterijen van totaal 20 kWh (ter overname) is dit een duurzaam huis met veel comfort. De voorgevel heeft de uitstraling van een herenhuis en de begane grond heeft hoge plafonds, wat dit huis heel bijzonder maakt…
Welkom in de Laakse Tuinen, aan de rand van het mooie Amersfoort. Hier geniet je van de rust en ruimte, terwijl de dynamiek van de Randstad binnen handbereik is. Zowel Utrecht als Amsterdam, het Gooi, het Groene Hart en de Veluwe zijn goed bereikbaar. Alle dagelijkse voorzieningen zijn op fietsafstand, inclusief de bushalte en station Vathorst.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
De klassieke architectuur van dit herenhuis spreekt tot de verbeelding. Vlak naast de erker is de voordeur, die toegang geeft tot de ontvangsthal. Fraaie elementen zijn de visgraatvloer met zwarte bies, het Van Gogh-patroonbehang en het hoge plafond. Aan de linkerzijde zijn de meterkast, de toiletruimte en de trap naar de eerste verdieping.
Niet alleen de hal, maar ook de woonkamer en keuken hebben een hoog plafond. In de herenhuizen van weleer was dit standaard, maar in de huidige tijd niet. De hoogte is in de keuken goed benut, met een stijlvolle keukenopstelling tot plafondhoogte. Verder heeft deze keuken een koffiecorner en een spoelgedeelte, met een goudkleurige Quooker kraan (ter overname). Alle overige apparatuur is van Siemens Studioline: de inductie kookplaat, afzuiging, vaatwasser, koelkast, vriezer, oven en een combimagnetron.
Aan de achterzijde is de woonkamer, met een grote schuifpui naar de tuin. De ligging op het zuiden zorgt voor veel lichtinval gedurende de dag. Zowel het zit- als het eetgedeelte heeft een ruime opzet. Het maatwerk wandmeubel met bio-ethanolhaard wordt ter overname aangeboden. Bergruimte is er ook, in de onmisbare kast onder de trap.
Eerste verdieping:
Niet alleen op de begane grond, maar ook op de eerste verdieping ligt een visgraat pvc-vloer met vloerverwarming en -koeling. Aan de achterzijde is de master bedroom, met een naastgelegen kleedkamer. Erg fraai zijn de maatwerkkasten in een L-vorm met lades, planken en vele lades.
De slaapkamer aan de voorzijde is ingericht als zeer royale babykamer. Gezien de oppervlakte van deze kamer is er ook genoeg plek voor een tweepersoonsbed en een grote garderobekast. Naast deze kamer is de badkamer, met witte wandtegels en grijze vloertegels. Bij het raam is de ruime douche en verder zijn er een toilet, twee wandkasten en een brede wastafel met ronde spiegel in deze lichte ruimte.
Tweede verdieping:
Een vaste trap geeft toegang tot een zeer royale en multifunctionele ruimte, met een dakraam aan de achterzijde en bergruimte in de schuinte van het dak. Aan de voorzijde wordt eind augustus een dakkapel geplaatst, wat zorgt voor extra ruimte en een prettige lichtinval. Bij de trap is een fraaie ombouw met draaideur gemaakt en ook hier ligt een visgraatvloer. Werk je regelmatig vanuit huis, dan is dit een fantastische plek om te werken, maar ook als extra slaapkamer, hobbyruimte of speelkamer biedt deze verdieping volop mogelijkheden.
Exterieur:
De achtertuin, op het zonnige zuiden, heeft een optimale indeling en veel sfeer. Boven het grote terras hangt een luxe zonnescherm en over de hele breedte van de tuin is een pergola geplaatst. Het zonnedoek zorgt voor verkoeling bij het tweede terras. De beplanting is gevarieerd en kleurrijk, wat de tuin tot een gezellige plek maakt.
Naast de praktische berging voor fietsen en opslag beschikt de woning over een eigen parkeerplaats op het achtergelegen mandelige terrein. De parkeerplaats is bovendien voorbereid voor de installatie van een laadpaal, ideaal voor de huidige én toekomstige elektrische rijder.
Bijzonderheden:
- Energielabel A++++.
- Dak-, gevel- en vloerisolatie;
- Aanbouw aan de achterzijde;
- Twee slaapkamers, badkamer en een kleedkamer op de eerste verdieping;
- Zeer ruime, multifunctionele ruimte op de tweede verdieping;
- Hardhouten kozijnen en een aluminium schuifpui, voorzien van HR++ glas;
- Warmtepomp (Alpha Innotec, eigendom);
- Vloerverwarming en -koeling op de begane grond en eerste verdieping;
- 66 zonnepanelen en een 20 kWh modulair thuisbatterij-opslagsysteem (ter overname);
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 695,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,728
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Mansion, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2023
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 147 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 133 m²
- Volume in cubic meters
- 583 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, toilet, and underfloor heating
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Gas heater and partial floor heating
Cadastral data
- AMERSFOORT O 4886
- Cadastral map
- Area
- 133 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HOOGLAND O 4875
- Cadastral map
- Area
- 30 m² (part of parcel)
- Ownership situation
- Held in common ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 51 m² (8.92 metre deep and 5.70 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and public parking
© 2001-2026 funda