This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/amersfoort/huis-zandgat-5/43361063/

Zandgat 53817 BT AmersfoortVermeerkwartier-West
€ 425,000 k.k.
Description
In een rustige zijstraat van de Bisschopsweg staat dit te verbouwen woonhuis met een inhoud van circa 350 m³, met de mogelijkheid om wonen en werken te combineren. Op de begane grond is een grote garage en op de bovengelegen verdieping is een bovenwoning, met een dakterras en een balkon op het westen. Ook de circa 10 meter lange tuin heeft deze gunstige zonligging, waardoor dit klushuis alles biedt wat je zoekt.
De ligging is fantastisch, op korte loopafstand van de historische binnenstad. Winkels voor de dagelijkse boodschappen zijn in de buurt, net als Park Randenbroek en Elisabeth Groen.
Het is niet voor niets dat het Vermeerkwartier al jarenlang een zeer geliefde plek is om te wonen in de Keistad!
Indeling
Begane grond:
Een poort met dubbele deuren en een aparte loopdeur geven toegang tot een grote, multifunctionele ruimte van circa 41 m². De hoogte bedraagt maar liefst 2,82 meter en aan de achterzijde is een schuifpui naar de tuin. Er is een toiletruimte in het achterste deel en bij het voorste deel is de trap naar de eerste verdieping.
Eerste verdieping:
Eenmaal boven sta je in de ruime keuken die, samen met de woonkamer, een oppervlakte van circa 30 m² heeft. Door de grote ramen aan de voor- en achterzijde valt veel licht naar binnen en aan de achterzijde is er toegang tot het dakterras, gesitueerd op het zonnige westen.
In de keuken staat een groot eiland met een houten blad, een dubbele spoelbak, gaskookplaat en een afzuigkap. Ook hier kun je naar eigen smaak gaan verbouwen, want de keuken is aan vervanging toe.
Tweede verdieping:
Op deze verdieping zijn de ruime slaapkamer en de badkamer, met een gezamenlijke oppervlakte van circa 25 m². Bij de slaapkamer is een klein balkon gemaakt en de badkamer is ingedeeld met een ligbad, aparte douche, een toilet en een wastafel.
Zolder:
Vanuit de slaapkamer is er toegang tot een bergzolder met een nokhoogte van circa 1,20 meter.
Balkon, dakterras en tuin:
Het balkon op de tweede verdieping, het circa 11 m² grote dakterras op de eerste verdieping en de circa 10 meter lange tuin zijn gesitueerd op het zonnige westen.
Bijzonderheden:
- Bestemming Wonen -2
- Mogelijkheid voor beroeps- en bedrijfsmatige activiteiten, uitgevoerd door de bewoner van de woning (overige voorwaarden zie bestemmingsplan)
- De woning dient verbouwd en gemoderniseerd te worden
- CV-ketel vernieuwd in 2025
- Verwarming en warm water via een HR-ketel
- Tuin, dakterras en balkon op het westen
- Energielabel E
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,870
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1915
- Specific
- Renovation project
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 54 m²
- Other space inside the building
- 41 m²
- Exterior space attached to the building
- 13 m²
- Plot size
- 111 m²
- Volume in cubic meters
- 349 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Pro (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- AMERSFOORT H 3885
- Cadastral map
- Area
- 111 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 40 m² (10.00 metre deep and 4.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electricity and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda