This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/ammerstol/huis-grote-kerkstraat-7-a/43144959/

Grote Kerkstraat 7-A2865 XM AmmerstolAmmerstol
€ 479,000 k.k.
Eye-catcherLekker leefhuis met serre, grote tuin en volop parkeerruimte
Description
Midden in het dorp Ammerstol tref je een heerlijk huis! Een flinke twee-onder-een-kapwoning met drie(!!) eigen parkeerplaatsen, een berging en een grote tuin.
Deze woning heeft verrassend veel ruimte, met een aangebouwde serre aan de achterzijde, drie volwaardige bouwlagen en nog een dakkapel aan de achterzijde. Je kan je hier werkelijk alle kanten mee op. Het is een degelijk gebouwde woning met spouwmuren, betonnen vloeren en natuurlijk ook dubbel en HR glas.
Zo heb je een enorm goede basis. Verder is het een nette en verzorgde woning. Van binnen is het allemaal netjes afgewerkt en direct bewoonbaar. De woning biedt door zijn goede basis ook alle mogelijkheden tot aanpassing naar jouw eigen wensen en dat is een enorm leuke klus!
Je woont hier prachtig. Een straatje vlak naast het Kerkplein en de kerk. Op loopafstand van de rivierdijk en de rivier De Lek. Hier is het rustig en landelijk. Er is een dorpskern met voorzieningen en vooral ook met een vriendelijk en gemoedelijk karakter. Schoonhoven en Bergambacht met vele winkels en voorzieningen zijn op korte afstand gelegen en heel goed bereikbaar.
Indeling
Begane grond:
Je komt binnen in een enorm lichte hal. Een voordeur met glas en een extra raam in de zijgevel maken dat het lekker licht is. De hal is praktisch van opzet, fris van kleur en heeft een grijze plavuis op de vloer. Aan je linkerhand zie je de trap en is het toilet, rechts de meterkast en rechtuit de woonkamer.
De woonkamer is mooi van formaat en ook erg licht. Aan de tuinzijde zie je een grote erker met genoeg ruimte voor een lekkere leesstoel, loungebank of een ruime eethoek. Ook kan je via een loopdeur in de erker in de tuin komen. Verder is de kamer dusdanig van opzet dat je royaal de eethoek en de zithoek kwijt kan. Met het grote raam aan de voorzijde heb je een fijn contact met de buitenomgeving. Gezellig om wat levendigheid van passanten te ervaren. De keuken aan de voorzijde is open, heeft een dubbele opstelling met veel bergruimte en natuurlijk ontbreekt de ingebouwde keukenapparatuur niet. In deze hele living tref je een plavuizenvloer voorzien van vloerverwarming.
1e Verdieping:
De verdieping is ruim en praktisch van opzet. De overloop zit centraal in het midden en geeft toegang tot de slaapkamers en de badkamer. Het zijn drie slaapkamers die alle drie lekker ruim zijn.
De badkamer is modern uitgevoerd met donker en licht gekleurde tegels en voorzien van een wastafelmeubel, een douche met cabine en een hangcloset. Fijn is dat ook hier een groot raam aanwezig is, ideaal voor de ventilatie en het daglicht.
2e Verdieping:
Met een vaste trap komen we boven. Dan sta je als eerste in een grote open ruimte met de dakkapel. Hier kan je nog van alles verzinnen en doen. De ruimte is ideaal als vierde slaapkamer, kantoorruimte of hobbyruimte. Er zijn nette schotten onder het schuine dak waar veel achter opgeruimd kan worden. Verder is er een ruime aparte ruimte voor de wasmachine, droger en CV ketel. Tevens is hier een grote bergruimte achter nette hoge schuifwanden.
Algemeen:
CV HR ketel bouwjaar 2009, merk Remeha
Enorm leuke tuin, verdeeld in twee terrassen die wel met elkaar verbonden zijn
3 parkeerplaatsen die ook weer tot tuin kunnen worden gemaakt.
Bij deze woning is een definitief energielabel C aanwezig
Bijlage bepalingen bij verkoopprocedure zijn van toepassing
Deze woning beschikt over een energielabel C. Hierdoor is het mogelijk om een hoger bedrag te financieren. Dit betreft een bedrag van € 5.000,-. Daarnaast is het mogelijk om een extra bedrag van € 15.000,- te financieren voor energiebesparende voorzieningen.
Voor meer informatie kan je terecht bij jouw hypotheekadviseur en op de website van de overheid.
De gemeente Krimpenerwaard stelt een gratis isolatieadvies en € 1.500,00 beschikbaar voor isolatie. Voor meer informatie: op de website van de gemeente Krimpenerwaard onder isolatie.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 479,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,025
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1987
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 119 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 175 m²
- Volume in cubic meters
- 412 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR Remeha (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- AMMERSTOL A 729
- Cadastral map
- Area
- 175 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in centre
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 75 m² (15.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Photos 34
© 2001-2025 funda

































