This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/ammerzoden/huis-de-hoef-15/89735118/

De Hoef 155324 BG AmmerzodenAmmerzoden
€ 580,000 v.o.n.
Description
Nieuwbouwproject De Hoef
* Beschikbare bouwnummers (woningtype D l tweekapper) 15 - 16 - 25 - 26
* Prijzen € 609.990,- / - € 614.990,-
* Neem contact op voor meer informatie!
* Start rond de bouwvakantie 2026
-------------------------------------------------------------------------------------------
Ruimte, comfort en duurzaamheid komen samen in De Hoef
In het gevarieerde nieuwbouwplan De Hoef wordt deze royale twee-onder-een-kapwoning gerealiseerd: een comfortabele gezinswoning met volop leefruimte, moderne installaties en een hoogwaardige afwerking. Een ideale woning voor wie rustig en duurzaam wil wonen, met alle voorzieningen dichtbij. De bouw start naar verwachting rond de bouwvak van 2026.
De woning wordt standaard uitgevoerd met een uitbouw van maar liefst 240 cm, waardoor een heerlijke, ruime leefkeuken en extra wooncomfort ontstaat. Via de openslaande deuren verbind je binnen moeiteloos met buiten en geniet je optimaal van tuin en terras.
Comfort staat hier centraal. De woning beschikt over een volledig geïsoleerde garage, vloerverwarming in de gehele woning en een energiezuinige grondwarmtepomp die niet alleen verwarmt, maar op warme dagen ook kan koelen. Dankzij deze duurzame voorzieningen heeft de woning een uitstekend A+++ energielabel.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers en een complete badkamer voorzien van ligbad, douche, wastafel en toilet. De tweede verdieping biedt daarnaast volop mogelijkheden; hier kunnen eenvoudig nog twee extra slaapkamers worden gerealiseerd. Ideaal voor grotere gezinnen, een thuiswerkplek of hobbyruimte.
Wonen in De Hoef – groen, ruim en centraal
De Hoef biedt voor ieder wat wils. Het veelzijdige woningaanbod bestaat uit appartementen, eengezinswoningen, levensloopbestendige woningen, tweekappers en vrijstaande huizen. Een wijk waar jong en oud zich direct thuis voelt.
De ligging is bijzonder aantrekkelijk. Je woont hier aan de rand van het groen en dichtbij de uiterwaarden, terwijl het centrum van Ammerzoden zich op korte loop- of fietsafstand bevindt. Voor dagelijkse voorzieningen kun je terecht bij winkelcentrum De Haar, dorpshuis De Weesboom, diverse horecagelegenheden en basisschool De Schakel. Alles binnen handbereik, met tegelijkertijd volop rust en ruimte om je heen.
Een natuurlijke woonomgeving
De Hoef wordt een wijk met veel aandacht voor groen, duurzaamheid en ontspanning. Midden in het plan komt een royaal plantsoen met bomen en een speeltuin — een fijne ontmoetingsplek voor bewoners en kinderen.
Centraal in de wijk ligt bovendien een wadi: een natuurlijke opvangplek voor regenwater. Bij flinke regenval verzamelt het water zich tijdelijk in dit lager gelegen gedeelte van het groen, waarna het langzaam in de bodem kan infiltreren. Meestal oogt de wadi als een gewoon grasveld, maar tegelijkertijd draagt deze slimme oplossing bij aan een klimaatbestendige en duurzame leefomgeving.
De Hoef combineert comfortabel wonen met een groene omgeving en duurzame keuzes — een plek waar je jarenlang met plezier thuiskomt.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 580,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 3,946
- Year of construction
- 2026
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 147 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Plot size
- 186 m²
- Volume in cubic meters
- 664 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Balanced ventilation system, optical fibre, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
Cadastral data
- AMMERZODEN K 3588
- Cadastral map
- Area
- 186 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 72 m² (9.00 metre deep and 8.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the north
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda