
Description
Start de dag met een koffietje bij de foodcourt in de plint en fiets daarna door naar winkelcentrum Amsterdamse Poort. Alles is zo dichtbij. Wil jij hier wonen? Dat kan in dit 2-kamerappartement van circa 48 m2 met 1 slaapkamer en een fijn balkon op het zuidwesten. De badkamer is inclusief tegelwerk en sanitair dus daar hoef je niet over na te denken! Iets voor jou?
Op balkon genieten van vele zonuren
Kom snel binnen! Open de voordeur op de 3e verdieping en je stapt in de entreehal. Vanuit hier bereik je alle ruimtes van dit zonnige en lichte appartement; het toilet, de wasruimte met plek voor de wasmachine en droger, badkamer voorzien van douche en wastafel, de woonkamer en slaapkamer. De open woonkeuken is een fijne plek om ’s avonds lekker lang te tafelen en ’s ochtends vroeg koffie te drinken. Tenzij je die in de foodcourt doet? Met een balkon op het zuidwesten pak jij alle zonuurtjes. Zet er een lekkere stoel neer en geniet van ‘t leven hier in Fusion. Word je hier enthousiast van?
Groen binnen en (bruisend) groen buiten
Dit zorgt helemaal voor een glimlach op je gezicht. In Fusion heb je namelijk alles binnen handbereik. De groene binnentuin en vele parken. Maar ook de gezellige winkels, sportclubs, hippe horecazaken en niet te vergeten… World of Food in de plint. Bereikbaar ben je altijd met meerdere NS- en metrostations in de buurt. En ook genoeg auto- en fietsparkeerplekken in het gebouw. Het appartement heeft vloerverwarming, een warmtepomp en maakt gebruik van de stadsverwarming. Groen, groener, groenst!
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 350,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 7,292
- Status
- Sold
Construction
- Year of construction
- After 2020
- Type apartment
- Upstairs apartment
- Building type
- New property
- Type of roof
- Flat roof
- Quality marks
- Politiekeurmerk and Woningborg Garantiecertificaat
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 48 m²
- Volume in cubic meters
- 150 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Balanced ventilation system
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Complete floor heating
- Hot water
- District heating
Exterior space
- Location
- Alongside busy road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
© 2001-2026 funda