
Description
Wat een fijne plek! Aan de ruim opgezette Eerste Nassaustraat ligt dit sfeervolle en uiterst smaakvolle appartement. inclusief zonnig dakterras met een uniek uitzicht over Amsterdam gelegen aan de rustige Eerste Nassaustraat in de Staatsliedenbuurt, de gezellige Haarlemmerstraat en Jordaan.
Ligging:
Het appartement bevindt zich op een toplocatie, gelegen aan de rustige Eerste Nassaustraat in de Staatsliedenbuurt en de gezellige Haarlemmerstraat. Met letterlijk een brug over ben je in de Jordaan en de Frederik Hendrikbuurt, met de wekelijkse (biologische) markt en diverse trendy boetiekjes en koffie- en lunchtentjes. Voor de dagelijkse boodschappen zijn maar liefst vier supermarkten op 5 minuten loopafstand. Het appartement is goed bereikbaar met het openbaar vervoer (tram 5 en 3 op 2 minuten loopafstand. Met de auto is de Ring A10 vlot en goed bereikbaar (binnen 5 á 10 minuten)
Indeling:
Entree vanuit hal in het gemeenschappelijke trappenhuis op de tweede verdieping. Via eigen opgang naar de derde verdieping waar de ruime en lichte woonkamer een heerlijk leefruimte bied, grote en hoge raampartijen zorgen voor veel licht inval. De kozijnen zijn in 2023/2024 grotendeels vervangen voor draai/kiepramen voorzien van HR++ glas. Het kookeiland (geplaatst in 2023) met ruimtelijke opstelling is voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder: combi-oven, kookplaat, vaatwasser en quooker.
Via een vaste trap ga je naar de 4e verdieping en vind je aan de achterzijde een zeer riante slaapkamer met ruimte voor een kingsize bed en een ruime kledingkast. De badkamer met bad, inloopdouche en wasbak is aan de voorzijde. Via een vaste trap heb je toegang tot het dakterras met een uniek uitzicht op de Westertoren, Jordaan en het Westerpark.
BIJZONDERHEDEN:
- 88m2 (NEN2580 meetrapport aanwezig)
- Dakterras 10m2
- EIGEN GROND
- Actieve en gezonde VVE
- Fundering vernieuwd in 2008
- VVE-bijdrage 100 euro per maand
- Remeha CV combiketel uit 2013
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 675,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,670
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 100.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1882
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 88 m²
- Volume in cubic meters
- 295 m³
Layout
- Number of rooms
- 1 room (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower and bath
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (2013, in ownership)
Cadastral data
- AMSTERDAM Y 4109
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- AMSTERDAM Y 4109
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- AMSTERDAM Y 4109
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- AMSTERDAM Y 4109
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, in centre and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Parking
- Type of parking facilities
- Resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 100.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Photos 49
© 2001-2026 funda
















































