This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/amsterdam/appartement-loenermark-172/17283242/

Description
DIRECT ONLINE EEN BEZICHTIGING INPLANNEN? GA NAAR ONZE WEBSITE!
Maak kennis met dit centraal gelegen en ruime driekamerappartement op de derde verdieping dat je meteen weet te verrassen met zijn praktische indeling. Dit appartement beschikt over een ruim en zonnig balkon op het zuidoosten en is ideaal gelegen op loopafstand van metrostation Noord en winkelcentrum Boven `t Y.
Naast een fietsenberging op de begane grond heb je de beschikking over je eigen parkeerplaats in de overdekte parkeergarage. De erfpachtcanon is afgekocht tot en met 15-01-2052.
Indeling
Via de entree kom je in de hal die toegang geeft tot de gesloten keuken aan de voorzijde. Deze is recent vernieuwd en voorzien van inbouwapparatuur en een inductie kookplaat heeft een moderne uitstraling. Daarnaast is er een ruime kast met voldoende opbergruimte.
Vanuit de hal betreed je de lichte en ruime woonkamer met toegang tot het zonnige balkon op het zuidoosten; perfect om van zowel de zon als het uitzicht te genieten. Je kijkt uit de groen aangelegde daktuin van de parkeergarage. Hier bevindt zich ook de wasmachineaansluiting. In de gang vind je het separaat toilet en de recent vernieuwd badkamer. Tevens vindt je hier de eerste slaapkamer. Vanuit hier heb je ook toegang tot het balkon. De tweede slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde van het appartement. Beide slaapkamers zijn ruim bemeten en bieden voldoende ruimte voor een groot bed en een kledingkast. Kortom een praktisch ingedeeld appartement met verrassend veel ruimte met een centrale locatie met alle voorzieningen binnen handbereik.
In de onderbouw beschikt dit appartement over een eigen berging en een eigen parkeerplaats, zodat je optimaal profiteert van extra opslagruimte en parkeergemak.
De ideale ligging van deze woning in Loenermark komt tot uiting in de nabijheid van alle voorzieningen zoals scholen, sportclubs, het groene Noorderpark, winkelcentrum Boven ’t Y, en Sportpark Elzenhagen met atletiekbaan en sporthal. Ook de historische Buiksloterdijk met karakteristieke dijkwoningen en de snelle verbinding naar het Centraal Station via de pont (slechts 10 minuten fietsen) maken dit appartement extra aantrekkelijk. Bovendien loop je binnen vijf minuten naar de metrohalte Noord vanwaar de metro iedere zes minuten vertrekt. Zo sta je binnen enkele minuten in het centrum van de stad. Met de auto bereik je bovendien snel de A10.
Bijzonderheden
- Bouwjaar 1976
- Woonoppervlak 76 m²
- Erfpacht afgekocht tot 15-01-2052
- Berging en eigen (overdekte) parkeerplaats
- Energielabel D
- De servicekosten voor de woning met berging bedragen € 240- (exclusief € 78,- voorschot stookkosten) per maand
- De servicekosten voor de parkeerplaats bedragen € 23,60 per maand
- Oplevering in overleg
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 240 per month
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 375,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,934
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1975
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 76 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 16 m²
- Volume in cubic meters
- 250 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Central facility
Cadastral data
- AMSTERDAM AL 3652
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal ownership encumbered with long-term leaset
- Fees
- Paid until 15-01-2052
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda