
Description
Volledig high-end gerenoveerd 2-kamer appartement van 59m2, met balkon op het zuiden, frans balkon aan de voorzijde, luxe keuken voorzien van Bora kookplaat en marmeren keukenblad. Gelegen in een rustige straat in Amsterdam Oost op eigen grond!!
Ben je nieuwsgierig geworden? Maak snel een afspraak!
Indeling:
Het is gelegen op de tweede verdieping van een goed onderhouden gebouw met een volledig nieuw trappenhuis. Het appartement is in 2021 volledig gerenoveerd en werkelijk alles is vernieuwd. De keuken is voorzien van een kookeiland, zowel het eiland als de keuken hebben een blad van Fior di Bosco marmer. Buiten alle gebruikelijk apparatuur heeft de keuken een Quooker kraan, een Bora kookplaat en een wijnklimaatkast.
Het kookeiland kan ook functioneren als bar en aan het eiland vast zit de ingebouwde eettafel. Eveneens aan de voorzijde van de woning het franse balkon.
Via de keuken loopt u door naar het zitgedeelte welke via een en-suite toegang geeft tot de slaapkamer. De en-suite is op maat gemaakt en biedt veel opslagmogelijkheden.
In de slaapkamer is het bed centraal geplaatst wat de woning een luxe hotel gevoel geeft. Vanuit de slaapkamer heeft u toegang tot het ruime balkon welke gelegen is op het zuiden.
Vanuit de slaapkamer heeft u toegang tot het aparte toilet, de badkamer met regendouche en de wastafel met grote spiegel.
Achter in de slaapkamer nog meer inbouwkasten en een vastbureau ideaal voor kantoor aan huis.
Door de gehele woning ligt een PVC vloer, zijn inbouw spots geplaatst en er is een Airco-unit.
Kortom heerlijk wonen op een rustig plek en van alle gemakken voorzien!
Omgeving:
De woning ligt midden in het bruisende Amsterdam-Oost in de rustige en gerenoveerde Tweede Atjehstraat. Zo bieden de nabijgelegen Javastraat en het Javaplein een uiteenlopend aanbod aan restaurants, hippe lunchtentjes, cafés en winkels. Verder zijn bijvoorbeeld het Tropenmuseum, Artis, de Dappermarkt en Brouwerij ’t IJ in de nabije omgeving te vinden. Daarbij zijn er veel scholen, kinderopvang en speelplekken in de buurt en ook de rust van het Oosterpark of het Flevopark is om de hoek. Kortom; alles wat het woongenot ten goede komt is dichtbij!
Bereikbaarheid:
Binnen een paar minuten lopen bevindt zich NS station Amsterdam Muiderpoort met een goede trein, tram en busverbinding. Diverse uitvalswegen zijn snel bereikbaar en er is een goede verbinding naar Ringweg A10. Parkeren kan voor de deur middels een parkeervergunning (vergunningsgebied Oost 3) of met betaald parkeren. Een parkeervergunning voor bewoners kost € 142,20 per 6 maanden.
Bijzonderheden:
- Gezonde en actieve VvE;
- MJOP aanwezig;
- Trappenhuis vorig jaar vernieuwd!;
- Nieuwe leidingen en elektra;
- Nieuwe keuken met Bora kookplaat en Quooker;
- PVC vloer in visgraat;
- Airconditioning unit aanwezig;
- Op maat gemaakt inbouwkasten;
- De woning is volledig gasvrij!;
- Balkon op het Zuiden en frans balkon aan de voorzijde;
- Goed bereikbaar vanaf A10;
- Veel parkeergelegenheid;
- EIGEN GROND;
- Vve bijdrage is €115,- per maand;
- Oplevering in overleg;
- Koopakte wordt opgemaakt door een notaris in Amsterdam.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Verkoper kan niet garanderen dat alle technische installaties voldoen aan de huidige NEN - norm. Koper heeft zijn eigen onderzoek plicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een deskundige makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 515,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 8,729
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 115.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1906
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 59 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 200 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning, french balcony, and mechanical ventilation
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- AMSTERDAM S 8172
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 115.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda