
Frederik van Dorpstraat 111067 AC AmsterdamRuys de Beerenbrouckbuurt
€ 600,000 k.k.
Open House
- Friday, July 3 from 3:00 PM to 4:15 PM
Description
De Frederik van Dorpstraat ligt in een rustige en groene woonomgeving in Amsterdam, waar het beste van stadsleven en ontspanning samenkomt.
De buurt kenmerkt zich door brede straten, veel groen en een vriendelijke, gemoedelijke sfeer. Ideaal voor wie comfortabel wil wonen met alle voorzieningen binnen handbereik.
Op korte afstand vind je diverse winkels, supermarkten en gezellige horecagelegenheden.
Voor een ontspannen wandeling of sportieve activiteit liggen meerdere parken en groenstroken in de directe omgeving. Ook scholen, kinderopvang en sportfaciliteiten zijn goed vertegenwoordigd, wat de wijk bijzonder geschikt maakt voor zowel gezinnen als werkenden.
De bereikbaarheid is uitstekend: met zowel openbaar vervoer als de auto ben je snel in het centrum van Amsterdam of op de uitvalswegen richting de rest van de Randstad. Tram- en bushaltes bevinden zich op loopafstand en ook het treinstation is goed bereikbaar.
Kortom, wonen aan de Frederik van Dorpstraat betekent genieten van rust, ruimte en comfort, met de dynamiek van de stad altijd dichtbij.
Bij binnenkomst in de woonkamer wordt u direct verrast door de ruimte en het lichte karakter van deze woning.
Keuken en bijkeuken
Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een praktische schuur, momenteel ingericht als royale bijkeuken. Via de binnendeur bereikt u de keuken, die is voorzien van diverse inbouwapparatuur en een prettige indeling.
Woonkamer
Vanuit de keuken loopt u door naar de sfeervolle en lichte woonkamer. Aan de achterzijde is in 2015 een fraaie aanbouw gerealiseerd. Doordat de buitenmuur behouden is gebleven, leent deze ruimte zich uitstekend als bijvoorbeeld een thuiswerkplek. Dankzij de dakramen geniet u hier van een mooie lichtinval. Indien gewenst kan de tussenmuur worden verwijderd, waardoor een zeer royale leefruimte ontstaat.
De achtertuin is gelegen op het zuiden en beschikt over een houten berging en een handige achterom.
De ruime, aan de woning gebouwde overkapping maakt het mogelijk om het hele jaar door comfortabel buiten te zitten.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, waarvan twee ruim en één wat kleiner. Deze laatste kamer biedt tevens toegang tot het balkon aan de achterzijde van de woning. Daarnaast vindt u hier de badkamer.
Tweede verdieping
In 2008 is er een fraaie dakopbouw geplaatst, waardoor twee extra ruime slaapkamers zijn gerealiseerd. Op deze verdieping is bovendien de mogelijkheid aanwezig om een tweede badkamer te creëren.
Bijzonderheden
• 12 zonnepanelen geplaatst in 2023
• Vloerverwarming op de begane grond
• Veel ruimte en diverse indelingsmogelijkheden
Kortom: een ruime woning met volop potentie, die u geheel naar eigen wens kunt moderniseren en inrichten.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 600,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,310
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1959
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 113 m²
- Other space inside the building
- 5 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 84 m²
- Volume in cubic meters
- 283 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Int. combi ECO (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- AMSTERDAM I 3481
- Cadastral map
- Area
- 84 m²
- Ownership situation
- Long-term lease
- AMSTERDAM I 3547
- Cadastral map
- Area
- 514 m²
- Ownership situation
- Held in common ownership
Exterior space
- Location
- Alongside busy road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 25 m² (5.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Resident's parking permits
© 2001-2026 funda