This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/apeldoorn/appartement-loolaan-41-7/44454572/

Eye-catcherWonen voor een netto hyp last van € 600,- p/m op top locatie!
Description
Wonen op een statige locatie aan de geliefde Loolaan, met de gezellige binnenstad van Apeldoorn letterlijk om de hoek!
In het representatieve appartementencomplex Lindenhove bevindt zich dit verzorgde en comfortabele appartement met een afsluitbaar balkon, moderne keuken en eigentijds sanitair. Hier woont u rustig en comfortabel, terwijl alle voorzieningen van de binnenstad zich op loopafstand bevinden.
De ruime en lichte woonkamer vormt samen met het balkon een heerlijke leefruimte. Dankzij de glazen afsluitbare balkonconstructie kunt u hier vrijwel het hele jaar door comfortabel zitten en genieten van het uitzicht en de levendige omgeving.
De moderne keuken is strak uitgevoerd en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waardoor koken een plezier wordt. Ook het sanitair is modern afgewerkt en geheel in eigentijdse stijl uitgevoerd.
Het appartement maakt onderdeel uit van het goed onderhouden complex Lindenhove, waar comfort en gemak centraal staan. Zo beschikt het complex over een parkeerdek waar bewoners kunnen parkeren. Daarnaast is er een bijzondere extra voorziening aanwezig: voor logés zijn er binnen het complex enkele kamers beschikbaar die per nacht gehuurd kunnen worden, ideaal voor familie of vrienden die blijven overnachten.
De servicekosten bedragen € 374,- per maand. Dit is inclusief:
- verwarming;
- waterverbruik;
- huur van de boiler;
- glazenwasser;
- schoonmaak van de algemene ruimtes.
- netto hypotheeklast ca. 600,- p/m, incl. ca. € 250,- aflossing p/m
De ligging aan de statige Loolaan is zonder meer aantrekkelijk te noemen. U wandelt zo naar de gezellige binnenstad van Apeldoorn met haar diverse winkels, restaurants en sfeervolle terrasjes. Ook het Oranjepark, openbaar vervoer en overige voorzieningen bevinden zich in de directe nabijheid.
Een comfortabel appartement op een toplocatie, waar u zorgeloos kunt wonen met alle gemakken binnen handbereik!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 167,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,403
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 374.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (service apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1973
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 31 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 3 m²
- Volume in cubic meters
- 103 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler (rental)
Cadastral data
- HOOG SOEREN X 621
- Periodic contribution
- Yes (€ 374.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda