This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/apeldoorn/huis-bandalaan-17/44455063/

Eye-catcherRuime woning op toplocatie met potentie voor dubbele bewoning
Description
Uitzonderlijk ruim woonhuis met enorme potentie voor dubbele bewoning op toplocatie
In de geliefde en karakteristieke Indische buurt (beschermd stads- en dorpsgezicht) en op loopafstand van het centrum, bieden wij dit zeer royale woonhuis uit 1925 aan. Met een woonoppervlakte van maar liefst 269 m² is dit een object met ongekende mogelijkheden. De indeling met separate entrees maakt het huis uitermate geschikt voor dubbele bewoning, een kangoeroewoning of een combinatie van wonen en werken, mede dankzij de aanwezige kantoorbestemming. Dit is een unieke kans om op een prachtige locatie, met een fantastische, royale tuin op het zuiden, een woning volledig naar eigen inzicht en smaak te realiseren.
Indeling
Begane grond (Woondeel 1): De hoofdentree geeft toegang tot een ruime hal met toilet. Vanuit de hal bereikt u de royale woonkamer aan de voorzijde, die geniet van een prachtig vrij uitzicht (via de Koppellaan) op de Loolaan en toegang biedt tot de kelder. Aan de achterzijde bevindt zich de woonkeuken met openslaande deuren naar de diepe, vrijgelegen tuin. Een breed zonnescherm zorgt voor de nodige schaduw op zonnige dagen. Deze woonlaag is compleet met een doorloop vanuit de keuken naar een slaapkamer en aansluitend de badkamer, die is voorzien van een inloopdouche, wandcloset en de wasmachineaansluiting.
Eerste en Tweede Verdieping (Woondeel 2): Het bovengelegen woongedeelte is bereikbaar via een eigen entree op de begane grond met hal en vaste trapopgang.
Eerste verdieping: De trap komt uit op de overloop. Aan de voorzijde bevindt zich een ruime woonkamer, eveneens met uitzicht op de Loolaan. Daarnaast beschikt deze verdieping over een eenvoudige keuken, twee slaapkamers en een eenvoudige badkamer. Aan de achterzijde is een extra kamer gesitueerd. Zowel vanuit de woonkamer als vanuit deze achterkamer is er toegang tot het dakterras met een mooi uitzicht op de tuin.
Tweede verdieping: Vanaf de overloop leidt een vaste trap, via een tussenplateau met toilet en een technische ruimte (o.a. cv-opstelling en installatie voor zonnepanelen), naar de volwaardige zolderverdieping. Hier vindt u een overloop met een praktisch keukenblok, twee slaapkamers en een doucheruimte met wastafel.
Tuin en Exterieur: De woning staat op een riant perceel. De diepe en zonnige achtertuin is gunstig gelegen op het zuiden en biedt veel privacy. Aan de voorzijde is een eigen oprit die leidt naar de royale, vrijstaande stenen garage.
Bijzonderheden:
- Woonoppervlakte: 269 m²
- Perceeloppervlakte: 740 m²
- Bouwjaar: 1925
- Locatie: Gewilde Indische buurt (beschermd stadsgezicht), op loopafstand van het centrum.
- Uitzicht: Vrij uitzicht aan de voorzijde richting de Loolaan.
- Potentie: Ideaal voor dubbele bewoning, kangoeroewoning of een combinatie van wonen en werken (deels kantoorbestemming aanwezig).
- Buitenruimte: Diepe, vrijgelegen en royale tuin op het zuiden en een riant dakterras.
- Parkeren: Eigen oprit en een royale, vrijstaande stenen garage.
- Een object met zeer veel potentie, volledig naar eigen wens en smaak in te richten en te moderniseren.
Ziet u de mogelijkheden die dit unieke en ruime object te bieden heeft? Neem dan contact met ons op voor een bezichtiging.
Aanvaarding: in overleg.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 790,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,937
- Year of construction
- 1925
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 269 m²
- Other space inside the building
- 39 m²
- Exterior space attached to the building
- 34 m²
- Plot size
- 740 m²
- Volume in cubic meters
- 1,129 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 3 bathrooms and 3 separate toilets
- Bathroom facilities
- 2 showers, 2 double sinks, toilet, bath, and sink
- Number of stories
- 3 stories
Cadastral data
- HOOG SOEREN X 808
- Cadastral map
- Area
- 740 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 420 m² (30.00 metre deep and 14.00 metre wide)
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda