This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/apeldoorn/huis-gardenierslaan-3/44452748/

Eye-catcherRoyaal herenhuis (367 m²) voor wonen, werken of dubbele bewoning
Description
Een Zeldzame Kans: Monumentale Grandeur en een Oceaan van Ruimte aan de Gardenierslaan!
Ontdek dit karakteristieke en uitzonderlijk royale herenhuis (bouwjaar 1916) met maar liefst 13 kamers, gelegen in de geliefde en beschermde Indische buurt. Een uniek object dat een zeldzame combinatie van monumentale charme, een overweldigende hoeveelheid ruimte (367 m²) en moderne duurzaamheid (Energielabel B) biedt op een riant perceel van 661 m². De mogelijkheden zijn hier eindeloos: van dubbele bewoning en een kantoor of praktijk aan huis tot een fantastisch familiehuis met ruimte voor iedereen.
Gelegen aan de westkant van Apeldoorn, woont u hier op een toplocatie nabij het centrum, scholen en uitvalswegen, omgeven door de statige sfeer van het beschermd stads- en dorpsgezicht.
INDELING
Begane grond: Bij binnenkomst wordt u direct gegrepen door de authentieke sfeer. De prachtige entree met vestibule leidt naar een imposante, ruime hal met een schitterende granito vloer en een karakteristieke trappartij die toegang biedt tot de kelder en een separate toiletruimte. Vanuit deze centrale hal bereikt u de diverse vertrekken, waaronder een lichte werkkamer met sfeervolle erker aan de voorzijde, en de royale woonkamer die via toegang biedt tot de fraai aangelegde tuin met meerdere terrassen en een sfeervolle vijverpartij. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur en heeft een directe doorloop naar de lichte, aangrenzende eetkamer. Daarnaast bevinden zich op deze etage nog twee veelzijdige kamers. Een praktische, aangebouwde berging en meerdere parkeerplaatsen op eigen terrein maken de begane grond compleet.
Tussenverdieping: Via het bordes van de trap bereikt u een verrassende tussenverdieping met een ruime kamer – een perfecte, afgezonderde plek voor een werkkamer of hobbyruimte.
Eerste verdieping: De overloop op de eerste verdieping geeft toegang tot vier zeer ruime slaapkamers, waarvan twee met toegang tot een eigen balkon. Daarnaast vindt u op deze etage een apart toilet en een technische ruimte.
Tweede verdieping: Een vaste trap leidt naar de volwaardige tweede verdieping. Hier vindt u een overloop met een pantry en een separaat toilet, en nogmaals vier volwaardige kamers van uitstekend formaat, die tal van gebruiksmogelijkheden bieden.
Zolder: Een vlizotrap biedt toegang tot de riante bergzolder, waar zich volop opslagruimte en de cv-opstelling bevinden.
BIJZONDERHEDEN:
Woonoppervlakte: 367 m²
Perceeloppervlakte: 661 m²
Bouwjaar: 1916
Uitzonderlijk royaal met maar liefst 13 kamers
Fraai gebouwd en goed onderhouden met prachtige authentieke details zoals de entree, granito vloer, erkers, balkonhekken, stucplafonds en paneeldeuren.
Toplocatie in de Indische buurt (beschermd stads- en dorpsgezicht)
Talloze mogelijkheden: ideaal voor o.a. dubbele bewoning of kantoor/praktijk aan huis
Gunstig energielabel B
Meerdere parkeerplaatsen op eigen terrein
Aanvaarding in overleg
Zoekt u een object met ongekende ruimte, karakter en potentie op een prachtige locatie in Apeldoorn? Dan is dit uw kans.
Heeft u interesse? Neem dan contact met ons op voor een bezichtiging en laat u overweldigen door de ruimte en de mogelijkheden die dit unieke herenhuis te bieden heeft.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,250,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,406
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1916
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 367 m²
- Other space inside the building
- 47 m²
- Exterior space attached to the building
- 15 m²
- Plot size
- 661 m²
- Volume in cubic meters
- 1,541 m³
Layout
- Number of rooms
- 15 rooms (9 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 3 separate toilets
- Number of stories
- 4 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Partly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Quint PRO 65NL (gas-fired combination boiler from 2015)
Cadastral data
- APELDOORN AA 174
- Cadastral map
- Area
- 661 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden, surrounded by garden, front garden and side garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda