This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/apeldoorn/huis-krijgsmansveld-105/17271556/

Krijgsmansveld 1057327 HH ApeldoornMatenveld
€ 450,000 k.k.
Moderne hoekwoning met oprit, overkapping en carport aan overzijde
Description
Deze hoekwoning zit boordevol potentieel woonplezier. Komt u maar eens kijken bij Krijgsmansveld 105, aan een fijn hofje in de Velden van de Maten in Apeldoorn.
Een verzorgd huis, met eigen oprit, parkeergelegenheid en een poort ‘achterom’, dat is een veelbelovende eerste indruk op weg naar de voordeur van dit huis. En kijk eens achter u? Aan de overkant van de klinkerweg is de carport; uw tweede eigen parkeerplek.
Welkom! De entree van dit huis is een voorbode voor de andere vertrekken: alles is fris geschilderd in lichte tinten, aangevuld met warme kleurstellingen en natuurlijke materialen. Bovendien heeft u hier plezier van lekker veel lichtinval van buiten. In deze hal is het toilet (modern, met zwevend toilet en fontein), de meterkast en de trap naar de bovenverdieping(en). Ook is hier genoeg ruimte om te gebruiken als garderobe. Maar loopt u verder, door deur naast de trapopgang.
De benedenverdieping heeft een open leefruimte. Het voorste deel heeft een goed formaat om in te delen als een gezellige zithoek met zicht op het woonhof. De enige deur in deze kamer is die naar de trapkast, waar u alles opbergt wat u graag bij de hand heeft, maar liever niet in het zicht.
De ruimte aan de achterkant van dit huis leent zich uitstekend voor een eethoek. Hier kan een flinke tafel staan voor veel huiselijke gezelligheid. De stijlvolle open keuken sluit hier mooi op aan. Hier vandaan houdt u altijd contact met uw gasten en huisgeno(o)t(en) aan tafel – en andersom. Deze moderne keuken is voorzien van inbouwapparatuur zoals inductiekookplaat, afzuigsysteem, quooker, vaatwasser, koelkast, vriezer, oven en magnetron. Daarnaast is hier in de keuken de tuindeur, straks waarschijnlijk uw dagelijkse achterdeur.
1e verdieping
Laten we boven kijken. Daar komen maar liefst vijf deuren uit op de overloop. Dat zegt al veel over de efficiency op deze verdieping. Drie deuren zijn van drie slaapkamers, waarvan er twee extra licht en ruimte krijgen van een grote dakkapel. De vierde deur op de overloop is die van een flinke vaste kast, de vijfde deur is die naar de badkamer.
Een dubbele wastafel met -meubel en spiegelkast, een inloopdouche en een zevend toilet, het maakt deze badkamer bijzonder compleet. De moderne materialen en de frisse en warme kleuren met elkaar gecombineerd, vormen echt een plaatje. De designradiator en de vloerverwarming maken ook het comfort compleet.
2e verdieping
Laat u verrassen door de bovenverdieping, waar de voorzolder is ingericht voor installaties zoals de cv-ketel (achter een deur in de berging), maar ook voor het gebruik van de wasmachine en de -droger (op de overloop). Bovendien is hier volop bergruimte. Achter de scheidingswand is de vierde(!) slaapkamer: een riante zolderkamer met een groot dakraam.
Buiten
Komt u door de keuken naar de achtertuin? Of loopt u achterom, langs het huis? U kunt zelfs kiezen voor de poort in de schutting waarmee u - zo van het openbare fietspad - uw tuin bereikt. Handig. De ruimte in uw tuin loopt breed uit en dat geeft lekker veel mogelijkheden. Hier meldt de zon zich ’s morgens trouwens al op tijd.
De veranda staat klaar voor lange zomeravonden, terwijl de schuttingen zorgen voor uw privacy. Op de achtergrens van de tuin staat een praktische stenen berging. Voor de inrichting van deze tuin is gekozen voor het gemak van tegels, maar – wie weet - maakt u andere plannen? Het is helemaal aan u.
Buurt
Wonen in één van de Velden van de Maten is wonen in een fijne, diverse buurt. Hier kunnen kinderen buitenspelen en zijn scholen, dagelijkse boodschappen en (sport)voorzieningen dichtbij. In tien minuten fietst u naar NS station De Maten, terwijl het centrum van Apeldoorn twintig minuten fietsen is. Met de auto bereikt u via de Landdrostlaan vlot de ringwegen. Vrijwel net zo snel bent u op de oprit naar de snelwegen A1 of A50.
Meer wetenswaardigheden
• Optimale energieopbrengst met 18 zonnepanelen op beide zijden van het dak
• Eigen laadpaal op eigen oprit (ter overname)
• Het houtwerk buiten is in 2024 nog geschilderd
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM aankoopmakelaar in. Uw NVM aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,327
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1979
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 104 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 255 m²
- Volume in cubic meters
- 371 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- APELDOORN AC 4396
- Cadastral map
- Area
- 237 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- APELDOORN AC 4408
- Cadastral map
- Area
- 18 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 94 m² (8.50 metre deep and 11.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Garage
- Type of garage
- Carport and parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda