This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/apeldoorn/huis-veenweg-32/44455817/

Eye-catcherUnieke kans: vrijstaand wonen met 153m² werkplaats in Apeldoorn-West!
Description
Unieke kans in Apeldoorn-West: Charmant vrijstaand wonen met een uitzonderlijke werkplaats van 153 m²!
Ontdek deze charmante en in 2017 geheel gerenoveerde vrijstaande woning op een gewilde locatie aan de westkant van Apeldoorn. Een unieke combinatie van sfeervol wonen en eindeloze mogelijkheden dankzij de fantastische, in spouw gebouwde werkplaats van maar liefst 153 m². Ideaal voor de ondernemer, de serieuze hobbyist of wie droomt van een eigen atelier aan huis. De heerlijke, zonnige tuin op het westen met een sfeervolle veranda maakt het plaatje compleet.
Comfort en sfeer op de begane grond
Bij binnenkomst voelt u direct de prettige sfeer. De begane grond is volledig voorzien van comfortabele vloerverwarming en een strakke afwerking. De straatgerichte woonkamer met zijn marmeren schouw is een heerlijke plek om te ontspannen. Het hart van het huis is de tuingerichte woon-eetkeuken, waar u via de openslaande deuren zo de zonnige tuin in stapt.
Ruimte en rust boven
Op de eerste verdieping vindt u drie slaapkamers (waarvan 1 bereikbaar is via de ouderslaapkamer) en een complete, luxe badkamer met zowel een ligbad (bubbelbad) als een separate douche.
De droom van elke liefhebber
Het vrijstaande bijgebouw is een klasse apart. Volledig in spouw gebouwd, voorzien van een bergzolder en met voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein. Met 153 m² aan ruimte zijn de mogelijkheden hier grenzeloos.
De belangrijkste pluspunten op een rij:
- Unieke, multifunctionele werkplaats van 153 m²
- Heerlijke, zonnige tuin op het westen met veranda
- Duurzaam dankzij 16 zonnepanelen
- Volledig voorzien van vloerverwarming op de begane grond
- Gunstige en centrale ligging in Apeldoorn-West
- Perceel van 683 m²
Bent u op zoek naar een sfeervol huis met een zonnige tuin én die uitzonderlijke extra ruimte voor uw passie of bedrijf? Neem dan contact met ons op voor een bezichtiging. We laten u deze unieke woning graag zien!
Aanvaarding: in overleg.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 798,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,049
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1928
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 132 m²
- Other space inside the building
- 9 m²
- External storage space
- 153 m²
- Plot size
- 683 m²
- Volume in cubic meters
- 496 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, jacuzzi, and toilet
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Optical fibre and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- APELDOORN V 2946
- Cadastral map
- Area
- 683 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 80 m² (9.80 metre deep and 8.20 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 7 cars
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda