This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/appelscha/huis-vaart-zz-30/43243987/

Eye-catcherKaraktervolle woning uit 1911 met comfort van nu in Appelscha!
Description
Karakter, licht en ruimte aan de Vaart
Wonen in een karaktervolle woning uit 1911, maar met het comfort van nu? Aan de Vaart in Appelscha staat deze vrijstaande, sfeervolle jaren ’10 woning, waar authentieke details en modern comfort samenkomen. Met verrassend veel ruimte binnen én buiten is dit een plek waar karakter, licht en woonplezier hand in hand gaan.
Begane grond
Je stapt binnen in de hal met meterkast en kelder. Vanuit hier kijk je direct door de woning richting de tuin, wat zorgt voor verrassend veel lichtinval.
Aan de ene zijde bevindt zich de woonkamer, sfeervol en karaktervol dankzij de hoge balkenplafonds en authentieke details. De openslaande tuindeuren geven een prachtig uitzicht op de tuin, terwijl aan de voorzijde een vrij én levendig uitzicht over de Vaart wacht.
Aan de andere zijde van de hal ligt een extra kamer met vaste kast. Deze ruimte leent zich uitstekend als slaap-, studeer- of werkkamer, maar kan uiteraard ook als extra zitkamer worden ingericht. Dankzij de ligging nabij de entree is dit ook ideaal voor werken aan huis.
Vanuit de hal loop je verder naar de afgesloten keuken, volledig in de stijl van de woning en uitgerust met moderne inbouwapparatuur, waaronder een 5-pits gasstel, oven en afzuigkap.
Achterin de woning bevindt zich de moderne badkamer met inloopdouche, dubbel wastafelmeubel en designradiator, een separaat toilet met fonteintje, en de praktische bijkeuken, die ruimte biedt voor extra opslag en waar de HR-combiketel en witgoedaansluiting zijn geplaatst.
Eerste verdieping
De eerste verdieping telt vier slaapkamers, ideaal voor grote gezinnen of logees, waarvan één met vaste kast en een tweede separate toiletruimte. Grote ramen laten veel natuurlijk licht binnen, terwijl het balkenplafond de kamers extra karakter en authenticiteit geeft.
Duurzaam en comfortabel
De woning is geïsoleerd (dak, vloer en isolerende beglazing) en beschikt over een nieuwe CV-ketel (Intergas 2024), heeft energielabel D, een laag gas- en stroomverbruik én een glasvezelaansluiting.
Authentiek van buiten, modern van binnen
Achter de karakteristieke gevel schuilt een woning waar authenticiteit en modern comfort hand in hand gaan. De renovaties zijn met zorg uitgevoerd, met respect voor de oorspronkelijke stijl. Hoge plafonds, veel lichtinval en authentieke details zorgen dat je je er direct thuis voelt. Het huis is grotendeels klaar, de laatste puntjes op de i kun je met gemak zelf afronden.
Dit is een unieke kans om te wonen in een karaktervolle woning met een verhaal, in het hart van Appelscha.
Geschiedenis
Deze woning maakte vroeger deel uit van de hoofdmeesterswoning van Appelscha, gebouwd in 1911. Het huis ademt geschiedenis, van de schoolopening tot de oude boom naast de woning die alle veranderingen van de afgelopen eeuw heeft meegemaakt.
Samengevat
Een karaktervolle vrijstaande woning met ruime indeling, vijf slaapkamers, een zonnige tuin, sfeervolle details en een rijke historie.
Bijzonderheden
- Bouwjaar 1911 (oude hoofdmeesterswoning)
-Vrijstaand en levensloopbestendig
- Dak en vloer geïsoleerd, isolerende beglazing aanwezig
- CV-ketel Intergas Kompakt HRE, geplaatst in 2024
- Glasvezelaansluiting aanwezig
- Badkamer volledig vernieuwd in 2024
- Keuken volledig vernieuwd in 2024
- Woonkamer met openslaande tuindeuren
- 5 slaapkamers
- Separaat toilet op zowel begane grond als eerste verdieping
- Tuin met achterom, circa 43 meter diep, ligging zuidwest
Grotendeels gerenoveerd, de laatste puntjes op de i kun je met gemak zelf afronden
Ben jij op zoek naar een charmant pand met licht, ruimte en buitenleven en zet jij graag de puntjes op de i aan de Vaart in Appelscha?
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 530,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,011
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1911
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 176 m²
- Plot size
- 815 m²
- Volume in cubic meters
- 679 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kompakt HRE ( combination boiler from 2024)
Cadastral data
- MAKKINGA C 6673
- Cadastral map
- Area
- 815 m²
Exterior space
- Location
- Alongside busy road, along waterway and in wooded surroundings
- Back garden
- 585 m² (45.00 metre deep and 13.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda