
Description
Wonen in Arnhem met twee balkons en veel woonruimte!
Welkom bij Frombergdwarsstraat 42 in Arnhem! Dit ruime en praktisch ingedeelde appartement uit 1958 biedt 83 m² woongenot en heeft alles wat je zoekt. Wat dacht je van een moderne keuken, twee slaapkamers en maar liefst twee balkons? Dankzij de ligging op zowel het zuidwesten als het noordwesten kun je de hele dag én avond genieten van de zon, terwijl de praktische indeling het extra comfortabel maakt. Hier woon je op een fijne, rustige locatie, dicht bij het bruisende stadscentrum van Arnhem. Ideaal voor starters, stellen of alleenstaanden die een praktische en complete woning zoeken met nét dat beetje extra. Maak snel een afspraak en ontdek jouw nieuwe thuis zelf!
Indeling:
Dit appartement heeft een slimme en overzichtelijke indeling. Bij binnenkomst leidt de entree je naar de hal met toegang tot alle ruimtes in het appartement. Links loop je de dichte keuken in: modern afgewerkt, met alle gemakken die je nodig hebt om je favoriete gerechten te bereiden. Naast de keuken loop je door naar de eerste riante slaapkamer, die door de ligging op het zuidwesten een fijne plek is om tot rust te komen.
Via de hal kom je in de ruime woonkamer, met grote ramen waardoor dit een heerlijk open en gezellige ruimte is. Hier kun je de zithoek én eettafel moeiteloos kwijt. Vanuit de woonkamer stap je direct het balkon op (zuidwesten), perfect om af te sluiten met een drankje in de zon. Loop je door naar rechts, dan kom je in de tweede slaapkamer. Deze kamer heeft een charmant extraatje: een tweede balkon op het noordwesten. Ideaal op warme zomerdagen of om juist in de schaduw wat frisse lucht te pakken. Naast de tweede slaapkamer ligt de badkamer met een douchehoek en wastafel. Daarnaast vind je een apart toilet voor extra comfort.
Met twee balkons, twee goed formaat slaapkamers en een slimme indeling heb je hier echt een appartement dat bij alle woonwensen past.
Locatie:
De Frombergdwarsstraat ligt in een rustige wijk net buiten het centrum van Arnhem. Op loopafstand vind je supermarkten, diverse winkels, scholen en groenvoorzieningen. Het Sonsbeekpark – een van de mooiste parken van Nederland – ligt op fietsafstand. Hier kun je sporten, een wandeling maken of ontspannen in een natuurlijke omgeving. Binnen een paar minuten zit je in het levendige stadscentrum van Arnhem, waar je een breed aanbod aan winkels, restaurants en gezellige terrassen vindt. Met het openbaar vervoer dichtbij en goede verbindingen naar de snelwegen A12 en A50, is dit ook voor forenzen een ideale plek. Kortom, een rustige wijk met de voordelen van de stad om de hoek.
Bijzonderheden:
- Energielabel D
- 2 slaapkamers
- Woonoppervlak van 83 m²
- Bouwjaar 1958
- Twee balkons: op zuidwesten én noordwesten
- Geen verhoogd funderingsrisico (A, B of C)
Nieuwsgierig? Neem contact met ons op voor meer info of een bezichtiging!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,916
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 274.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1958
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 83 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 8 m²
- Volume in cubic meters
- 280 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre and mechanical ventilation
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Smartline HR (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- ARNHEM P 5047
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 274.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda