This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/arnhem/huis-huissensedijk-5/43226782/

Huissensedijk 56842 AJ ArnhemElden
€ 890,000 k.k.
Description
Te koop bij inschrijving: 2 dijkwoningen Huissensedijk 5 en 7 te Arnhem (Elden).
Ben je een aantoonbaar professioneel werkende kunstenaar en/of culturele ondernemer en heeft dit project jouw aandacht getrokken? Lees deze tekst dan goed door! In verband met de aanwezigheid van asbest zijn de panden niet van binnen te bezichtigen.
Binnen de grenzen van Arnhem-zuid ligt het voormalige dorp Elden. Ingesloten door Arnhemse wijken als De Laar en Elderveld is Elden herkenbaar aan de oude dorpskern en de groene omgeving.
Aan oostzijde wordt Elden begrensd door de Huissensedijk. Deze voormalige bandijk loopt van Huissen tot Elden. Hier staan de typische dijkwoningen Huissensedijk 5 en 7. Deze woningen zijn al geruime tijd in eigendom bij de gemeente Arnhem, maar niet langer nodig als strategisch bezit. Daarom worden ze nu verkocht.
Dijkhuisjes
De woningen Huissensedijk 5 en 7 staan ook wel bekend als "de dijkhuisjes". Door de ligging tegen de dijk hebben de woningen aan de voorzijde één bouwlaag en aan de achterzijde twee bouwlagen. Beide woningen hebben diverse achter-, aan- en uitbouwen. Het totale oppervlakte van het perceel waarop de woningen staan is ca. 1.897 m². De panden zelf zijn aangewezen als gemeentelijk monument en al geruime tijd onbewoond.
Verkoop bij inschrijving
Verkoop van de beide panden vindt plaats bij inschrijving. Een verkoop bij inschrijving is een verkoopmethode waarbij alle geïnteresseerden binnen een vooraf bepaalde termijn laten zien welke plannen ze hebben met het te verkopen object. De verkoper gunt het object aan diegene die met de plannen het beste voldoet aan de vooraf gestelde eisen.
Voor de verkoop van de panden Huissensedijk 5-7 worden eisen gesteld aan de kopers zelf en aan het toekomstig gebruik van de panden. Ook worden de financiële haalbaarheid voor aankoop en exploitatie beoordeeld. De koopsom bij deze verkoop is vastgesteld op € 890.000,00 k.k..
De panden worden uitsluitend verkocht aan twee of meer particuliere huishoudens die de twee woningen samen kopen. De kopers zijn ook aantoonbaar professioneel werkende kunstenaars en/of culturele ondernemers. Daarnaast gaan de kopers - na de verbouwing - zelf wonen in de panden. Binnen de bestemming Wonen zetten zij een deel van de panden in voor "werken aan huis". De aspirant-kopers dienen plannen in waarin ze aangeven hoe ze de woningen voor toekomstig (wijkgericht) cultureel gebruik inzetten.
Alle informatie over de verkoop van deze panden kun je vinden op de verkooppagina Vastgoedplein.nl/Huissensedijk5en7. van de gemeente Arnhem.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 890,000 kosten koper
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property (dyke house)
- Building type
- Resale property
- Construction period
- 1906-1930
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Other space inside the building
- 2 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 2 m²
- Plot size
- 835 m²
Layout
- Number of rooms
- 1 room
- Number of stories
- 1 story
Energy
- Energy label
Cadastral data
- ARNHEM AA 723
- Cadastral map
- Area
- 835 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 765 m² (0.45 metre deep and 0.17 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda