This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/arnhem/huis-obrechtstraat-22/44493495/

Description
Sfeervolle jaren ’30 gezinswoning in de meest geliefde wijk van Arnhem
Aan een rustige straat in een aantrekkelijke en fijne woonomgeving, ligt deze uitstekend onderhouden tussenwoning met een royale tuin, parkeergelegenheid op eigen terrein en een ruime zolderverdieping.
Dit is de perfecte kans als je op zoek bent naar een instapklare woning.
De combinatie van rust, ruimte en de nabijheid van alle dagelijkse voorzieningen maakt dit een bijzonder fijne plek om te wonen. Hier geniet je van een prettige woonomgeving met een vriendelijke en betrokken sfeer, terwijl het bruisende stadsleven altijd binnen handbereik is.
Indeling
Begane grond:
Via de royale entree betreed je de woning. De hal biedt toegang tot het toilet, de praktische kelder en de woonkamer. De ruime doorzonwoonkamer heeft veel natuurlijke lichtinval dankzij de grote raampartijen aan voor- en achterzijde. Aan de achterzijde biedt de schuifpui toegang tot de tuin, waardoor binnen en buiten op een natuurlijke wijze met elkaar verbonden zijn. De halfopen keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur en biedt voldoende werk- en bergruimte. Vanuit de keuken is er eveneens toegang tot de achtertuin. De zonnige en verzorgde achtertuin biedt veel rust en privacy. In de tuin bevindt zich een praktische stenen berging en een houten berging voor fietsen.
Eerste verdieping:
De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, wastafel en een tweede toilet, tevens kan je via de badkamer het balkon betreden.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap bereik je de royale zolderverdieping. Dankzij de Velux dakramen is hier een volwaardige en lichte ruimte ontstaan die uitstekend geschikt is als extra slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte. Tevens bevinden zich hier de cv-opstelling en de aansluitingen voor de wasmachine.
Omgeving
De Obrechtstraat ligt in de wijk Alteveer, een wijk tussen het groen en met alle voorzieningen dichtbij. Dit deel van Arnhem wordt gekenmerkt door glooiende en ruim opgezette straten met karakteristieke jaren dertig bouw, het Nederlands Openluchtmuseum en Burgers Zoo. Een supermarkt, de slager, bakker, snackbar en enkele andere winkels voor de dagelijkse benodigdheden liggen op loopafstand. Het ziekenhuis Rijnstate is op loopafstand. Er zijn verschillende scholen en mogelijkheden voor kinderopvang in de wijk en ook sport- en recreatiemogelijkheden zijn er volop. Het centrum van Arnhem ligt op 10 minuten fietsen, de snelwegen in de regio zijn vanuit de wijk zo bereikt en de openbaar vervoervoorzieningen zijn uitstekend.
Bijzonderheden
- Gelegen in een van de leukste en meest gewilde wijken van Arnhem;
- Royale en goed onderhouden gezinswoning;
- Nieuw pannendak geplaatst in 2025;
- Parkeren op eigen terrein;
- Royale tuin;
- Erfpacht is afgekocht;
- Instapklare woning.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 625,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,342
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1932
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 117 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 176 m²
- Volume in cubic meters
- 441 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a basement
- Facilities
- Mechanical ventilation and sliding door
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, partly double glazed, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- ARNHEM N 4722
- Cadastral map
- Area
- 176 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 96 m² (16.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda