This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/assen/huis-asserwijk-37/43951647/

Description
256m2 WOONRUIMTE - 1.079m2 PERCEEL - GASLOOS - LABEL A++ - VLOERVERWARMING - KUNSTSTOFKOZIJNEN met HR++ GLAS.
Wonen op de toplocatie in Assen?
Deze statige woning, gelegen aan de groene zijlijn van de nieuwbouwwijk KLOOSTERVEEN, combineert exclusiviteit met optimale isolatiewaarden, duurzame installaties en royaal wooncomfort. Deze vrijstaande villa aan de geliefde Asserwijk biedt alles wat u zoekt: ruimte, luxe, duurzaamheid en een unieke ligging.
Begane grond:
Hal/entree met opgang naar boven en meterkast (ca.13 m²); toilet met fonteintje; zeer ruime woonkamer voorzien van houthaard in hoekopstelling(ca.43 m²) met en-suite deuren naar de leef-keuken, voorzien van een aangebouwde opstelling met kookeiland (ca.38m²); de bijkeuken (ca.13m²) en een ruim kantoor c.q. slaapkamer (ca.11m²). Tot slot is de inpandig te bereiken geïsoleerde garage aanwezig met de warmtepomp-opstelling en toegang via deur naar de tuin en toegang via elektrische garagedeur naar de straat.
1e verdieping:
Overloop met balustrade (ca.21m²); maar liefst 5, allen grote slaapvertrekken (resp. ca.14m², ca.16m², ca.17m², ca.20m² en ca.28m²) De laatste beschikt over een ruime walk-in-closet; royale badkamer(ca.10m²), voorzien van dubbele wastafel met inloopdouche, ligbad en er is een separaat toilet en een ruime bergruimte.
Zolder:
middels een vlizotrap te bereiken ruimte voor berging. (ca.46m²).
Informatie:
- Robuuste Duitse bouw (massieve constructie)
- Gasloos voorzien van hoge isolatiewaarden (Label A++)
- Warmtepomp met boiler en airco
- Vloerverwarming beneden (inclusief garage en badkamer boven)
- Enorme tuin met veel privacy en mogelijkheden!
Makelaar Alex Huis laat u tijdens een uitgebreide bezichtiging graag zien wat deze woning allemaal te bieden heeft. Schroom niet en neem contact op met ons kantoor voor het maken van een afspraak!
*Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 950,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,711
- Year of construction
- 2007
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 256 m²
- Other space inside the building
- 35 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 1,004 m²
- Volume in cubic meters
- 1,079 m³
Layout
- Number of rooms
- 9 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and bath
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- Heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- ASSEN Q 6296
- Cadastral map
- Area
- 1,004 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in wooded surroundings and in residential district
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda