This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/assen/huis-narcisstraat-30/44507543/

Description
Vrijstaand wonen met volop ruimte, dichtbij het centrum van Assen!
Een bijzonder plekje voor wie vrijstaand, ruim en comfortabel wil wonen, met alle stedelijke voorzieningen binnen handbereik. Aan de sfeervolle Narcisstraat staat deze karaktervolle woning met een royale garage, multifunctionele ruimte, extra schuur en ruime oprit. Een mooie combinatie van rust, privacy en praktische mogelijkheden, op korte afstand van het centrum van Assen.
De woning is in 2019 grotendeels gemoderniseerd en verbouwd. Aan de achterzijde is het huis uitgebouwd, waardoor een royale woonkeuken is ontstaan die het hart van de woning vormt. De keuken beschikt over een kookeiland en luxe inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast, vriezer en vaatwasser. Via de openslaande deuren bereik je de verzorgde, zonnige achtertuin met volop privacy.
De lichte woonkamer heeft grote raampartijen, een sfeervolle eikenhouten visgraatvloer en staat in open verbinding met de woonkeuken. In de karakteristieke erker zijn de originele glas-in-loodramen behouden en teruggeplaatst. Authentieke details en modern wooncomfort komen hier op een fraaie manier samen.
Prettige ligging nabij het centrum
De locatie is een van de sterke punten van deze woning. Je woont in een rustige straat, terwijl het centrum van Assen met winkels, horeca, supermarkten en andere voorzieningen op korte afstand ligt. Ook scholen, sportverenigingen en het NS-station zijn goed bereikbaar.
Achter het perceel bevindt zich een appartementencomplex, waardoor er geen direct zicht is op het achterliggende spoor en de naastgelegen rondweg. Het complex fungeert bovendien als geluidsbuffer en draagt bij aan een aangename woonomgeving. Via de A28 en het NS-station zijn onder andere Groningen en Zwolle goed bereikbaar. Het Asserbos en diverse fiets- en wandelroutes bevinden zich eveneens in de directe omgeving.
Veel extra ruimte en mogelijkheden
De royale bijgebouwen vormen een absolute meerwaarde. De garage biedt plaats aan een auto en staat direct in verbinding met een geïsoleerde multifunctionele ruimte met wasmachineaansluiting. Deze ruimte leent zich uitstekend als kantoor, thuiswerkplek, hobbyruimte, werkplaats of extra bergruimte.
Ook de verdieping boven de garage is verrassend ruim en biedt volop mogelijkheden voor opslag, hobby's of werken. Achter de garage bevindt zich daarnaast een extra schuur. De ruime oprit biedt plaats aan meerdere auto's.
Indeling van de woning
Begane grond: entree/hal, meterkast met 3-fasenaansluiting, woonkamer, royale woonkeuken met kookeiland, luxe inbouwapparatuur en openslaande deuren naar de zonnige achtertuin, bijkeuken en toilet.
Eerste verdieping: overloop, drie slaapkamers, waarvan één met inloopkast, en een moderne badkamer met ligbad, dubbele inloopdouche, dubbel wastafelmeubel en tweede toilet.
Zolder: praktische bergzolder, bereikbaar via een vlizotrap.
Goed om te weten
* Energielabel C
* Muren, vloeren en daken nageïsoleerd
* 9 zonnepanelen
* CV-ketel uit 2021
* Geïsoleerde garage en schuur
* Bijna volledig voorzien van kunststof kozijnen
* Kunststof dakgoten en gevelbekleding
* Royale oprit met ruimte voor meerdere auto's
Een sfeervolle vrijstaande woning met een royale woonkeuken, zonnige achtertuin met veel privacy én uitzonderlijk veel extra ruimte in en rondom de bijgebouwen. Rustig wonen met de stad om de hoek: juist die combinatie maakt dit een bijzonder plekje.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 550,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,231
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1930
- Type of roof
- Mansard roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 130 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- External storage space
- 65 m²
- Plot size
- 399 m²
- Volume in cubic meters
- 517 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- ASSEN V 518
- Cadastral map
- Area
- 399 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 220 m² (22.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Loft, electricity and running water
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda