Sold under reservation
Dirkje van Barneveldweg 223711 CC AusterlitzAusterlitz
€ 849,000 k.k.
- 160 m²living area
- 348 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Description
Op een geweldig fijne locatie in Austerlitz naast het uitgestrekte bos van het Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug ligt deze ruime en zeer goed onderhouden semi-vrijstaande woning met afgesloten oprit met laadpaal, voor-, zij- en besloten achtertuin. De voormalige inpandige garage is omgebouwd tot multifunctionele werkkamer met deur naar de zij-tuin. Deze ruimte is ideaal voor kantoor of kleine praktijk aan huis. De mogelijkheid bestaat ook om hier een slaapkamer en badkamer te realiseren. Op de begane grond aan de achterzijde is tevens een uitbouw gerealiseerd met tal van mogelijkheden. Met drie goede slaapkamers, besloten achtertuin en gezellige groene woonomgeving is dit een gezinshuis bij uitstek! Parkeren is mogelijk op eigen terrein en in de naaste omgeving.
Het dorp Austerlitz, onderdeel van de Gemeente Zeist, wordt omringd door de bossen met wandelpaden en fietspaden. Ook de mogelijkheden om te mountainbiken zijn ruimschoots aanwezig. In het dorp zijn voorzieningen zoals een basisschool, horeca, sportverenigingen (o.a. tennis, voetbal en padel) en winkels aanwezig. Op korte afstand liggen Driebergen en Zeist met een uitgebreid aanbod aan voorzieningen. Bovendien is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer en het station van Driebergen-Zeist (met directe verbinding naar Amsterdam) goed. Ook zijn onder andere Amersfoort, Utrecht en Arnhem gemakkelijk bereikbaar via diverse uitvalswegen zoals de snelwegen A12 en A28.
Woonoppervlakte: 160 m², perceel: 348 m²
BEGANE GROND: Entree aan de voorzijde van de woning. Lichte hal met toilet, meterkast en trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de hal is de voormalige garage bereikbaar welke is verbouwd tot multifunctionele ruime met deur naar de zij-tuin. Hier bevindt zich ook een heerlijke sauna.
De royale woonkamer over de breedte van de woning geeft een ruimtelijk gevoel. De schouw met gashaard zorgt voor een knusse gezelligheid. Door de grote raampartijen komt er veel licht in binnen en heerst er een rustige sfeer. Middels een grote een kunststof schuifpui is de achtertuin bereikbaar. Vanuit de woonkamer is de kleinere werkkamer in de uitbouw bereikbaar. Hier bevindt zich een praktisch wastafelmeubel met eigen boiler. Met een loopdeur is de achtertuin tevens te bereiken.
Aan de voorzijde van de woning is de keuken gelegen. Ook hier zorgen de raampartijen voor veel lichtinval. De woonkeuken is in een U-vorm en lichte kleurstelling. De diverse inbouwapparatuur zorgen voor alle gemakken die uw wenst.
1e VERDIEPING: Royale overloop met dakraam voor daglicht toetreding. Op de overloop bevindt zich een separaat 2e toilet. Vanaf de overloop zijn de drie slaapkamers bereikbaar. De slaapkamer aan de voorzijde heeft een vaste kast met schuifdeuren en een frans balkon. Twee slaapkamers aan de achterzijde waarvan één met vaste kast met schuifdeuren. De tweede slaapkamer heeft een groot dakkapel en geeft toegang tot een praktische berging waar ook de C.V. opstelling zich bevindt. Aan de andere zijde van deze slaapkamer bevindt zich hier tevens nog een bergruimte. De badkamer in lichte kleurstelling, is voorzien van douche, ligbad, wastafelmeubel en dakraam.
TUIN: Ruime groene voortuin, zij-tuin met oprit voorzien van een laadpaal. In de privacy biedende achtertuin op zuidwesten is heerlijk vertoeven. De diverse terrassen zorgen er voor dat er gedurende de dag keuze is uit zon of schaduw. Hier bevindt zich ook een knusse overkapping, tuinhuis en hot-tub.
Bijzonderheden:
De woning is voorzien van dubbelglas, muur- dak- en vloerisolatie.
De begane grond is, met uitzondering van de voormalige garage, voorzien van een natuurstenen vloer met vloerverwarming.
In 2017 is de woning is voorzien van 11 zonnepanelen.
C.V. combi-ketel Remeha 2015, voor de verwarming en badkamer. In de keuken is een separatie boiler als ook in de achterkamer op de begane grond.
Op de eerste verdieping bevindt zich de airconditioning.
Energielabel A.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 849,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,306
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Mansion, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1996
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 160 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 348 m²
- Volume in cubic meters
- 546 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Sauna, shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, french balcony, optical fibre, mechanical ventilation, sauna, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- ZEIST D 2293
- Cadastral map
- Area
- 348 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof garden
- French balcony present
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in wooded surroundings and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 140 m² (10.00 metre deep and 14.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
8,005x
Viewed
92x
Saved
21-5-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





