Generaal Karel van der Heijdenlaan 53743 KT BaarnTransvaal
€ 1,295,000 k.k.
Description
Wonen in een tijdloos sfeervol huis op een toplocatie in Hoog Baarn? Kom binnen – dit is er één die je moet voelen.
In een karaktervol straatje met klinkertjes, waar kinderen nog op straat spelen, buren elkaar groeten en je alles lopend doet: van school tot station en van verse koffie tot de supermarkt, staat deze royale vrijstaande villa uit begin 1900. Een huis met uitstraling, originele details en een warme sfeer die je vanaf de eerste stap omarmt. Met een woonoppervlak van maar liefst 219 m², een woonkeuken, serre, twee badkamers én openslaande deuren naar een zonnige stadstuin op het zuiden, biedt dit huis een unieke combinatie van ruimte, charme en comfort.
Wat deze woning extra bijzonder maakt: er is al een flinke stap gezet richting verduurzaming – inclusief warmtepomp en 12 zonnepanelen – wat uitzonderlijk is voor een huis van deze bouwperiode. En hoewel er nog ruimte is voor verdere verduurzaming, zijn de grote stappen alvast gezet. Wel zo fijn. Zo combineer je wonen in een karakteristiek huis met toekomstgericht comfort.
Wat je mag verwachten:
• Een indrukwekkend trappenhuis, hoge plafonds, ornamenten, schouwen, paneeldeuren en visgraat vloeren: het huis ademt authenticiteit.
• Een grote woonkamer met open haard en serre.
• Een fijne woonkeuken met luxe apparatuur, vloerverwarming en openslaande deuren naar de tuin.
• Een werkkamer of speelruimte op de begane grond.
• Drie grote slaapkamers (met mogelijkheid tot vijf), twee badkamers en veel kastruimte.
• Een zonnige stadstuin op het zuiden met volledige privacy. Klein van formaat, maar groots in gemak: je hoeft er geen tuinman op los te laten en hebt toch altijd een groene, rustige plek om buiten te zitten. En er is genoeg plek voor een grote eettafel en een loungeset , voor de lange zomeravonden met vrienden.
De ligging is ideaal: in een rustige, sfeervolle straat op loopafstand van het centrum van Baarn, het NS-station en diverse scholen. Een heerlijk gezinshuis op een toplocatie.
De woning is een aantal jaar geleden gerenoveerd met behoud van de originele stijlkenmerken. De huidige eigenaren hebben het huis smaakvol ingericht en recent verduurzaamd – zonder concessies te doen aan de charme.
Indeling:
Begane grond: entree, tochtportaal, ruime hal met statig trappenhuis, sta-hoge kelder en toilet met fonteintje. Werkkamer/bibliotheek aan de voorzijde, royale woonkamer met visgraatvloer, open haard en serre. Grote woonkeuken met openslaande deuren naar de tuin, hardstenen vloer met vloerverwarming, luxe inbouwapparatuur en een praktische bijkeuken met stortbak en vaste kastenwand.
Eerste verdieping: lichte overloop, master bedroom met balkon en walk-in wardrobe, tweede ruime slaapkamer en een royale badkamer met bad, inloopdouche en separaat tweede toilet met fonteintje.
Tweede verdieping: grote lichte zolderruimte met zichtbare balken en vaste kasten. Derde slaapkamer met bergzolder en een tweede badkamer met douche, toilet, fonteintje en wasmachineaansluiting. Mogelijkheid om twee extra slaapkamers te creëren.
Bijzonderheden
- Royale vrijstaande villa met karakter
- Gemeentelijk monument in beschermd dorpsgezicht
- Veel originele stijlkenmerken uit begin 1900
- Zonnige, besloten stadstuin met privacy
- Woonoppervlakte 219 m² | Perceel 272 m²
- Warmtepomp (juni 2024) en 12 zonnepanelen (maart 2024)
- CV-ketel uit 2020
- Gedeeltelijk dubbel glas
- Circa 10 meter boven NAP
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 1,382,500 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,295,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,913
- Year of construction
- 1910
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations) and listed building (national monument)
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 219 m²
- Other space inside the building
- 8 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 272 m²
- Volume in cubic meters
- 856 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, underfloor heating, 2 sinks, shower, and toilet
- Number of stories
- 3 stories, a loft, and a basement
- Facilities
- Smart home and optical fibre
Energy
- Energy label
- Not required
- Insulation
- Roof insulation and partly double glazed
- Heating
- CH boiler, fireplace and heat pump
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Bosch Nefit (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- BAARN K 298
- Cadastral map
- Area
- 272 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Public parking
© 2001-2026 funda