This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/barendrecht/huis-voordijk-372/43082908/

Description
Sommige kansen liggen nou eenmaal niet voor het oprapen en daar is deze ruime woning aan de Voordijk 372 in Barendrecht er één van!
Welkom aan de geliefde Voordijk, een woning waar u bij binnenkomst meteen denkt: hier klopt het. Alles is netjes afgewerkt en goed onderhouden, waardoor u direct kan intrekken en gaan genieten. Met maar liefst 259 m² aan woonoppervlakte heeft u hier alle ruimte die u zich kunt wensen. U vindt hier twee woonkamers (beide met vloerverwarming), vier ruime slaapkamers, twee complete badkamers én een royale achtertuin met een gezellige overkapping. Het bovendijks gelegen gedeelte van de woonkamer is voor allerlei doeleinden te gebruiken, zoals bijvoorbeeld ook een bedrijfs- of praktijkruimte aan huis of als extra ruimte voor heerlijke avondjes met vrienden of familie. Deze woning aan de Voordijk heeft het allemaal!
Een ander groot pluspunt van deze woning? Absoluut de ligging! Wonen aan de Voordijk betekent wonen in een rustige, groene omgeving, maar met alle voorzieningen binnen handbereik. Binnen enkele minuten bereikt u winkelcentrum Carnisse Veste voor uw dagelijkse boodschappen of een gezellige kop koffie. De uitvalswegen A15, A16 en A29 liggen op korte afstand, waardoor steden als Rotterdam, Dordrecht en Breda snel te bereiken zijn. Voor een lange wandeling of een mooie fietstocht bent u bij de Oude Maas aan het juiste adres en de nabijgelegen polders bieden volop mogelijkheden om van buiten te genieten.
Wilt u deze kans niet laten schieten? Wij nodigen u uit om de woning zelf te komen bekijken. Neem contact op met 0180 - 200 000 en wij zien u graag tijdens de bezichtiging!
KORTE OMSCHRIJVING:
Ruim wonen | Twee woonkamers | Moderne leefkeuken
Vanuit de centraal gelegen hal - door middel van de prachtige openslaande deuren - loopt u de eerste woonkamer in die een plek heeft gekregen op dijkniveau. Het zal u direct opvallen: wát een ruimte! Deze ruimte is recent opgeknapt en afgewerkt met een stijlvolle PVC-vloer met vloerverwarming. Dankzij de openslaande deuren aan de voorzijde, geniet u hier van volop natuurlijk daglicht, wat de ruimte een lichte uitstraling geeft. Deze ruimte kan tevens ideaal gebruikt worden als bedrijfsruimte aan huis.
Wat deze woning extra bijzonder maakt, is dat de woonkamer in twee ruime gedeeltes gesplitst is. Via een paar traptreden bereikt u het onderdijks gelegen gedeelte van de woonkamer, met een royaal oppervlakte van ca. 40 m². Een luxe die volop mogelijkheden biedt. Zo kunt u de ene woonkamer inrichten als gezellige leefruimte en de andere als een fijne werkplek, een speelruimte voor de kinderen of juist een rustige plek om tv te kijken. De kamer is sfeervol afgewerkt met zichtbare Frans eiken balken en een plavuizen vloer voorzien van vloerverwarming. De openslaande deuren geven toegang tot buiten, waardoor deze ruimte ook goed kan dienen als tuinkamer. Vanuit deze kamer is ook de kelder van ca.35m² van de woning te bereiken
Op dijkniveau bevinden zich de keuken en eetkamer, die samen de volledige diepte van de woning beslaan. Deze ruime en lichte leef keuken is deels afgewerkt met plavuizen en deels met een laminaatvloer, plavuizen voorzien van vloerverwarming. De keuken zelf is uitgerust met een kookeiland en een L-opstelling, en voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een inductiekookplaat, een nieuwe afzuigkap en een grote koelkast. Aan het kookeiland is het dankzij de barkrukken altijd gezellig tijdens het koken.
Masterbedroom met inloopkast en eigen badkamer | Plus drie slaapkamers en tweede badkamer
Via de ruime overloop bereikt u de slaapkamers, de badkamers en de berging op de eerste verdieping. De master bedroom is ruim opgesteld en circa 17m² groot. De kamer is van alle gemakken voorzien en beschikt over een eigen walk-in closet en een eigen badkamer. De walk-in closet is maar liefst 6 m², met volop ruimte om al uw kleding overzichtelijk op te bergen. De badkamer is uitgerust met een ruime inloopdouche, een ligbad, een toilet en een dubbel wastafelmeubel en elektrische vloerverwarming. Bovendien is de kamer voorzien van een airco en heeft een stijlvolle afwerking.
Daarnaast beschikt de woning over nog drie ruim opgezette slaapkamers, waarvan één met airco, en een tweede badkamer. De kamers zijn strak afgewerkt met renovlies behang en bieden volop mogelijkheden om helemaal naar uw wens in te richten: of het nu gaat om extra slaapkamers, een werkkamer of een hobbyruimte. De tweede badkamer is modern uitgevoerd, tot het plafond betegeld en voorzien van een hoekbad, een ruime inloopdouche, een toilet en een wastafelmeubel. Ook handig en zeker niet te vergeten: de berging. Hier vindt u de aansluitingen voor de wasmachine en droger welke praktisch en slim uit het zicht zijn geplaatst.
Tuin, tuin en nog eens tuin | Gezellige overkapping
Met zowel een achter- als een zijtuin is er rondom de woning volop buitenruimte om van te genieten. De tuin is deels voorzien van strak straatwerk en deels van groen gras. De huidige eigenaren hebben bovendien een sfeervolle overkapping met een buitenkeuken en haard geplaatst. Ideaal voor lange zomeravonden en gezellige etentjes in de buitenlucht. Vanwege het ruime oppervlakte, zijn er verschillende gezellige zithoekjes te creëren. Op dijkniveau vindt u nog een vrijstaande geïsoleerde berging: perfect voor het netjes opbergen van tuingereedschap en andere buitenbenodigdheden. Tot slot heeft de woning parkeergelegenheid op eigen terrein.
BEKNOPTE INDELING:
Begane grond (dijkniveau):
- Entree met toegang tot de woonkamer, eetkamer, toilet en trapopgang;
- Woonkamer I;
- Woonkamer II;
- Keuken v.v. verschillend inbouwapparatuur;
- Eetkamer.
Eerste verdieping:
- Overloop met vide;
- Slaapkamer I v.v. walk-in-closet en met toegang tot badkamer I;
- Slaapkamer II;
- Slaapkamer III;
- Slaapkamer IV;
- Badkamer II v.v. ligbad, douche, toilet en wastafelmeubel;
- Berging met wasmachine- en droger aansluiting.
Vliering:
- Bergzolder.
Kelder
Buiten:
- Brede zonnige tuin met verschillende terrassen ;
- Overkapping met buitenkeuken en haard;
- Separate berging met extra brede deuren;
- Parkeergelegenheid op eigen terrein.
Bijzonderheden:
259 m² woonoppervlakte;
De woning beschikt over twee woonkamers;
Ideaal voor de combinatie wonen/bedrijf aan huis;
Kelder van ca. 35m²;
Vrije ligging aan de achterzijde;
De woning beschikt over twee badkamers;
Parkeergelegenheid op eigen terrein;
Voorkeur oplevering: in overleg.
Algemeen:
Bouwjaar: 1961
Verwarming en warm water: twee CV-ketels tbv twee badkamers (Remeha, 2023 en 2012)
Eigendom: Volledige eigendom
Beglazing: HR ++
Kozijnen: Houten kozijnen
Tuin: Noorden / Noordoosten
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
De informatieverstrekking mag niet als aanbieding of offerte worden beschouwd. Het dient slechts als uitnodiging tot het doen van een bod. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. De makelaar kan op generlei wijze aansprakelijk worden gesteld voor de over het object verstrekte informatie.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 995,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,842
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property (dyke house)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1961
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 259 m²
- Other space inside the building
- 39 m²
- Exterior space attached to the building
- 16 m²
- External storage space
- 16 m²
- Plot size
- 470 m²
- Volume in cubic meters
- 1,065 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 showers, double sink, 2 baths, 2 toilets, and washstand
- Number of stories
- 3 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Air conditioning
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- BARENDRECHT A 1624
- Cadastral map
- Area
- 470 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road
- Garden
- Back garden and side garden
- Back garden
- 144 m² (5.16 metre deep and 28.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the north
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Photos 75
© 2001-2025 funda










































































