This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/bedum/huis-de-populieren-4/44512185/

De Populieren 49781 MJ BedumBedum Zuid - Oost
€ 345,000 k.k.
Instapklare tussenwoning met 5 slaapkamers en royale tuin
NVM Open Huizen Dag
- Saturday, October 3 from 11:00 AM to 3:00 PM
Description
Ben je op zoek naar een LEUKE EENGEZINSWONING met een GOED VOORZIENINGEN- en ONDERHOUDSNIVEAU, maar liefst 5 SLAAPKAMERS, alle voorzieningen op loopafstand en een HEERLIJKE, ROYALE ZONNIGE TUIN?
Dan is deze woning zeker iets voor jou!
Deze leuke tussenwoning beschikt onder andere over een tuingerichte woonkamer, een halfopen keuken met moderne keukeninrichting (2026) en maar liefst 5 prima slaapkamers. Bovendien beschikt de woning over een ruime, recentelijk aangepakte tuin met een gezellige terras en een tuinberging. De woning is gesitueerd in een kindvriendelijke woonomgeving nabij het Geert Reinders park en met uitstekend openbaar vervoer, basisonderwijs en winkelaanbod op loopafstand. Alles bij elkaar is deze woning zeker een bezichtiging waard. Bel of mail voor een vrijblijvende afspraak en laat je verrassen door deze leuke ééngezinswoning.
Iedere woning die bij ons te koop staat heeft een eigen website.
Kijk voor een volledige presentatie met full HD foto's, video, 360 graden foto's en de plattegrond
op depopulieren4.nl
Op deze site kun je ook de brochure inzien, alle beschikbare informatie van de woning opvragen en zelf online een bezichtiging inplannen.
Indeling:
Je komt binnen middels de keurige, volledig geïsoleerde bijkeuken/berging met witgoedaansluituingen om vervolgens door te lopen naar de gezellige leefruimte met nieuwe pvc-vissengraad vloer (2026). De keuken is aan de straatzijde gesitueerd en beschikt over een moderne splinternieuwe keukeninrichting (2026) in hoekopstelling, compleet met inbouwapparatuur; een inductiekookplaat incl. afzuiging (downdraft), vaatwasser XXL, royale koelkast, 4-laden vriezer, combi-oven en een Quooker. De L-vormige woonkamer is tuingericht, heeft een prettige lichtinval en beschikt over een loopdeur naar de tuin en voldoende ruimte voor een gezellige eettafel. Tot slot is er centraal in de woning de hal met keurig toilet en trapopgang
1e Verdieping:
Vanaf de overloop met inloopkast, heb je toegang tot de 3 slaapkamers van resp. ca. 6, 9 en 9,5m² en de nette badkamer met ligbad-/douche combinatie, wastafelmeubel, 2e toilet en zowel mechanische- als natuurlijke ventilatie.
2e Verdieping:
De 2e verdieping is bereikbaar middels een vaste trap en beschikt over, zowel aan de voorkant als achterkant over een dakkapel. De ruime overloop heeft extra bergruimte, opstelplaats van de cv-ketel en geeft toegang tot de 2 gezellige zolderkamers van beiden ca. 6,5m².
Tuin:
De onderhoudsarme tuin is recent (deels) opnieuw ingericht, heeft mede door de diepte van de tuin de gehele dag de zon en door het ontbreken van achterburen geeft het veel privacy. Bij de recente werkzaamheden zijn de poeren/fundering voor een gezellige terrasoverkapping/veranda reeds geplaatst. Achter in de tuin tref je nog een houten tuinberging.
Oprit:
Voor de woning is er ruimte om twee auto's op eigen terrein te parkeren en er is een extra houten fietsenberging.
Bijzonderheden:
- Keukeninrichting en pvc- vissengraadvloer vernieuwd in 2026
- Cv-ketel Atag SHR 244A uit 2015 (eigendom)
- Rondom volledig kunststof kozijnen, inclusief beide dakkapellen, voorzien van HR++ isolatieglas
- Plat dak bijkeuken vernieuwd in 2018
- Waterontharder (eigendom)
- Parkeren voor 2 auto's op eigen terrein
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 345,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,194
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1979
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 108 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 180 m²
- Volume in cubic meters
- 419 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag SHR 244A (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- BEDUM K 3024
- Cadastral map
- Area
- 180 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 74 m² (13.50 metre deep and 5.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda