This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/beegden/huis-abelenstraat-22/43136214/

Description
Instapklare 2-onder-1-kapwoning met energielabel A
Deze ruime en verzorgde 2-onder-1-kapwoning biedt alles wat u zoekt: een praktische indeling, moderne afwerking en een energiezuinig karakter. De woning beschikt over een ruime carport met overkapping, een handige garage/berging en een praktische voorraadkelder.
Binnen treft u een prima keuken en moderne sanitaire voorzieningen; de badkamer is in 2021 geheel vernieuwd. Dankzij volledige isolatie en zonnepanelen geniet u hier van comfort én lage energielasten.
Met een woonoppervlak van ruim 100 m² is de woning instapklaar en direct geschikt voor jarenlang woonplezier.
Gelegen nabij de rand van de bebouwde kom. Heerlijk wandelen in de natuur, langs water en door weilanden kan in de directe omgeving. Beegden heeft een aantal voorzieningen, waaronder een basisschool. Verder vind je vlakbij in de naburige kern Heel een uitgebreid aanbod van voorzieningen. Binnen ‘no time’ bereik je Roermond met de A73 naar Venlo en ook de A2 Eindhoven-Maastricht ligt op korte afstand.
BEGANE_GROND
Hal met trapopgang naar de eerste verdieping en toiletruimte voorzien van wandcloset – woonkamer voorzien van een aanbouw met terrasdeuren – dichte eetkeuken met hoekopstand voorzien van inbouwapparatuur en toegang tot de voorraadkelder – aangebouwde berging alwaar de witgoedaansluitingen
EERSTE_VERDIEPING
Overloop – drie slaapkamers – badkamer voorzien van inloopdouche, wastafelmeubel met spiegelkast, wandkast en een toilet
ZOLDER
Middels vlizotrap te bereiken zolderberging
BUITEN
Voortuin en oprit – carport/overdekt terras – garage/berging – omsloten achtertuin met achterom via de carport
ALGEMEEN
Vloerisolatie – spouwmuurisolatie (2021) – dakisolatie (het zadeldak van de woning is vervangen door een modern isolatiedak) – buitenkozijnen grotendeels van kunststof – isolerende beglazing (m.u.v. toilet en achterdeur) waarvan een gedeelte HR++ – Nefit HR c.v.-combitoestel van 2001 – vloerverwarming in de hal, woonkamer en keuken – airco (koelen/verwarmen) woonkamer – zonnepanelen (9 stuks, 2021) – badkamer vernieuwd in 2021
Perceel 295 m²
Bouwjaar 1960
Inhoud 413 m³
Woonoppervlak 101 m²
Kelder 8 m²
Overkapping 32 m²
Garage/berging 26 m²
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 365,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,614
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1960
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 101 m²
- Other space inside the building
- 8 m²
- Exterior space attached to the building
- 32 m²
- External storage space
- 26 m²
- Plot size
- 295 m²
- Volume in cubic meters
- 413 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit HR ( combination boiler from 2001, in ownership)
Cadastral data
- BEEGDEN D 1501
- Cadastral map
- Area
- 295 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 102 m² (12.00 metre deep and 8.50 metre wide)
Garage
- Type of garage
- Attached wooden garage and carport
- Capacity
- 2 cars
Photos 29
© 2001-2026 funda




























