This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/beek-en-donk/huis-lekerstraat-25-a/44453038/

Description
Lekerstraat 25a – Beek en Donk
Karaktervolle, energie neutrale woonboerderij met landelijke allure en eigentijds comfort
Een sfeervolle woonboerderij aan de Lekerstraat 25a in Beek en Donk, waar karakter, comfort en duurzaamheid op harmonieuze wijze samenkomen. Deze woonboerderij is in 2019 volledig vernieuwd met behoud van authentieke elementen en beschikt over vijf royale slaapkamers, waarvan één op de begane grond, een aardwarmtepomp en zonnepanelen waardoor de woning levensloop bestendig én energieneutraal is. De royale tuinkamer en hot tub geven deze woning extra allure. Een woning waar landelijke charme en modern wooncomfort elkaar versterken.
Ligging – Wonen in het hart van Brabant
Beek en Donk combineert het gemoedelijke Brabantse karakter met een groene, rustige woonomgeving en uitstekende voorzieningen. Winkels, scholen, sportvoorzieningen en horeca bevinden zich op korte afstand.
Dankzij de gunstige ligging zijn Eindhoven, Helmond en ’s-Hertogenbosch snel bereikbaar, evenals de uitvalswegen A50 en A67.
DOWNLOAD ONZE UITGEBREIDE BROCHURE VIA ONZE WEBSITE STATIGWONEN.NL VOOR MEER INFORMATIE EN PLATTEGRONDEN!
Algemene kenmerken
• Volledig vernieuwde woonboerderij (2019);
• Energieneutraal dankzij aardwarmtepomp en 14 zonnepanelen;
• Energielabel A+++;
• Vier royale slaapkamers op 1e etage;
• Levensloopbestendig door 5e slaapkamer op de begane grond;
• Hoogwaardige afwerking met authentieke details;
• Royale geïsoleerde tuinkamer van circa 73 m² met buitenkeuken en pelletkachel;
• Voor extra ontspanning een hot tub onder de veranda;
• Oprit voor circa zes auto’s en garage met dubbele carport voor drie auto’s;
• Afsluitbare elektrische houten toegangspoort;
• Landelijke ligging met uitstekende bereikbaarheid.
Een unieke woonboerderij waar luxe, duurzaamheid en Brabantse gastvrijheid samenkomen.
Tot zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen dient de koper, bij het tot stand komen van de overeenkomst, een schriftelijke bankgarantie te doen stellen of een waarborgsom te storten ten bedrage van 10 % van de koopsom.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,195,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,858
- Year of construction
- 1960
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 246 m²
- Exterior space attached to the building
- 73 m²
- External storage space
- 31 m²
- Plot size
- 936 m²
- Volume in cubic meters
- 871 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, underfloor heating, sink, washstand, double sink, and toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, mechanical ventilation, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Geothermal heating, wood heater, complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Geothermal heating and electrical boiler
Cadastral data
- BEEK EN DONK C 1426
- Cadastral map
- Area
- 827 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BEEK EN DONK F 3199
- Cadastral map
- Area
- 4 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BEEK EN DONK F 3200
- Cadastral map
- Area
- 105 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In wooded surroundings and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Garage with carport, parking place and detached brick garage
- Capacity
- 3 cars
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and parking on private property
© 2001-2026 funda