This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/beetsterzwaag/huis-hoofdstraat-50/43254685/

Hoofdstraat 509244 CP BeetsterzwaagBeetsterzwaag-Centrum
€ 599,000 k.k.
Eye-catcherUnieke ontwikkelkans aan de Hoofdstraat in Beetsterzwaag!
Description
Aanbieding: Ontwikkelkans Hoofdstraat 50 in Beetsterzwaag
In het hart van Beetsterzwaag ligt een karakteristiek pand uit circa 1920 met een unieke mogelijkheid voor herontwikkeling. Het bestaande gebouwde volume biedt ruimte voor het realiseren van twee royale grondgebonden woningen, zonder dat het noodzakelijk is om extra bouwvolume toe te voegen. Alleen aan de achterzijde dient overeenkomstig het verdere straatbeeld een carport/berging te worden gerealiseerd.
Projectkans: twee bijzondere koopwoningen
Woning 1: Renovatie voorhuis (ca. 264 m² GO)
Het voorhuis wordt teruggebracht naar zijn oorspronkelijke vorm en volledig opnieuw ingedeeld tot een ruime gezinswoning met:
Begane grond: ca. 148 m² GO
1e verdieping: ca. 103 m² GO
2e verdieping: ca. 13 m² GO
Patio/binnentuin: ca. 60 m²
Carport/berging: ca. 40 m²
Woning 2: Moderne patio-bungalow (ca. 132 m² GO)
Onder het bestaande lessenaarsdak ontstaat een levensloopbestendige woning met:
Begane grond: ca. 132 m² GO
Patio (zuidgericht): ca. 50 m²
Carport/berging: ca. 30 m²
Aan de achterzijde is ruimte voor een dubbele carport/fietsenberging (totaal ca. 70 m²).
Oppervlakte huidig pand:
De totale bruto oppervlakte van het huidige pand bedraagt ca. 663 m² BVO, verdeeld als volgt:
Begane grond (372 m² v.v.o. / 425 m² BVO)
ca. 235 m² bedrijfsruimte
ca. 23 m² verkeersruimte
ca. 114 m² facilitaire ruimte
ca. 13 m² externe gebouwgebonden buitenruimte
Eerste verdieping (159 m² BVO)
ca. 103 m² GO woonruimte
45 m² onder de 1,5 meter hoogtelijn
Tweede verdieping (79 m² BVO)
ca. 13 m² GO woonruimte
55 m² onder de 1,5 meter hoogtelijn
Bestemming:
Bestemmingsplan: ‘Beesterzwaag Kom’
Het pand beschikt over een gemengde bestemming. Hierdoor zijn meerdere functies toegestaan, waaronder:
winkel, horeca, dienstverlening, maatschappelijke voorzieningen en wonen.
Het gehele perceel valt binnen het bouwvlak.
Maximale goothoogte: 3 meter
Dakhelling: 30° – 60°
Deze flexibiliteit zorgt voor een breed scala aan ontwikkelopties.
Verkoopvoorwaarden
Vraagprijs:
Op aanvraag.
Aanvaarding:
In overleg.
Bijzonderheden:
Levering onder de conditie “as is, where is”.
Koper dient bij koopovereenkomst een waarborgsom of bankgarantie van 10% van de koopsom te stellen.
Bezichtiging:
Bij serieuze belangstelling is bezichtiging mogelijk. In overleg met de eigenaar plannen wij dit op korte termijn in.
Meer informatie of een afspraak maken?
Voor meer informatie of het inplannen van een bezichtiging kunt u contact opnemen met:
Jeroen van Reenen, Tjibbe-Jan Boringa of Levi Huijser
T: 0513 – 644 355 of 058 – 204 0000
E: info @ rbmt .nl
Disclaimer
Deze informatie (inclusief bijlagen) is met grote zorgvuldigheid samengesteld door RBMT Bedrijfsmakelaars & Taxateurs Noord-Nederland B.V. Voor mogelijke onjuistheden en/of onvolledigheden kan RBMT Bedrijfsmakelaars & Taxateurs Noord-Nederland B.V. geen aansprakelijkheid aanvaarden. Aan de inhoud van deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend. Deze aanbieding is geheel vrijblijvend en geldt uitsluitend als uitnodiging om een voorstel te doen.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 599,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 1,513
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property (patio residence)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1920
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 396 m²
- Other space inside the building
- 30 m²
- Exterior space attached to the building
- 110 m²
- External storage space
- 30 m²
- Plot size
- 581 m²
- Volume in cubic meters
- 1,500 m³
Layout
- Number of rooms
- 8 rooms (6 bedrooms)
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
Cadastral data
- BEETSTERZWAAG B 3290
- Cadastral map
- Area
- 549 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- BEETSTERZWAAG B 4552
- Cadastral map
- Area
- 32 m²
- Ownership situation
- Full ownership
© 2001-2026 funda