This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/beilen/huis-dikningestraat-13/43282489/

Dikningestraat 139411 LE BeilenBeilen
€ 337,500 k.k.
Description
Nabij het centrum van Beilen staat deze ruime helft van een dubbele woning met een aangebouwde extra lange garage (van maar liefst 37m2) waarop drie zonnepanelen zijn geplaatst.
De woning heeft aan de voorzijde een oprit met ruimte voor meerdere auto’s. De royale achtertuin ligt op het zuiden en aan de achterzijde van de woning is een bijkeuken aangebouwd, wat zorgt voor extra praktische ruimte. Deze ruimte is naar wens in te delen en nog aan te leggen, biedt veel mogelijkheden.
Ook de tweede verdieping biedt verrassend veel mogelijkheden.
INDELING
Begane grond:
Entree met meterkast en toilet. Vanuit de hal is er toegang naar de eerste verdieping. De lichte woonkamer beschikt over grote raampartijen die zorgen voor veel daglicht en staat in open verbinding met de keuken. De keuken is voorzien van inbouwapparatuur. Aansluitend bevindt zich de aangebouwde bijkeuken met een wasmachineaansluiting en een deur naar de besloten achtertuin op het zuiden.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. Vanuit de badkamer is er een deur naar het balkon aan de voorzijde.
Zolder:
Vanaf de overloop is via een vlizotrap de verrassend ruime zolder bereikbaar. Deze verdieping beschikt over een overloop en een hobbykamer en is opnieuw geïsoleerd. Vanaf de eerste verdieping kan een vaste trap worden gerealiseerd, waardoor een volwaardige tweede verdieping ontstaat. De vaste trap is reeds aanwezig. Deze blijft achter bij de koop. Door het plaatsen van een vaste trap wordt er ca. 20m2 extra woonoppervlak toegevoegd.
Beilen is een aantrekkelijk en compleet dorp in de gemeente Midden Drenthe. Het dorp beschikt over een levendig centrum met diverse winkels, supermarkten, scholen en horecagelegenheden. Dankzij het eigen treinstation en de gunstige ligging nabij de A28 zijn Assen, Groningen en Hoogeveen snel en eenvoudig bereikbaar. De groene omgeving biedt veel natuur en uitgebreide fiets en wandelmogelijkheden, wat Beilen tot een prettige woonomgeving maakt voor jong en oud.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 337,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,018
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 84 m²
- Other space inside the building
- 57 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- Plot size
- 251 m²
- Volume in cubic meters
- 494 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, steam cabin, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Optical fibre, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- D
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- BEILEN M 1610
- Cadastral map
- Area
- 251 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 91 m² (13.00 metre deep and 7.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Photos 26
© 2001-2025 funda

























