This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/bemmel/huis-perenhof-2/43341967/

Eye-catcherLevensloopbestendige woning met carport, garage en patiotuin!
Description
In een rustige en ruim opgezette woonomgeving in Bemmel bevindt zich deze bijzondere en speels ontworpen woning met een moderne uitstraling, verrassend veel leefruimte en een volledig omsloten patio als sfeervol middelpunt. Deze levensloopbestendige woning combineert comfortabel gelijkvloers wonen met een royale extra verdieping die zich uitstekend leent als werk-, hobby- of logeerruimte.
De woning valt direct op door haar eigentijdse ontwerp, fraaie materiaalgebruik en karakteristieke lijnen. Dankzij de grote raampartijen, hoge lichtinval en de centrale patio ontstaat overal in huis een prettige verbinding tussen binnen en buiten.
De royale woonkamer is heerlijk licht en biedt volop ruimte voor een comfortabele zithoek en een ruime eethoek. Via openslaande deuren staat de leefruimte in directe verbinding met de zonnige patio. De patio biedt veel privacy en vormt een beschutte plek om van mooi weer te genieten.
De keuken is praktisch ingericht en voorzien van veel kastruimte en werkblad. Op de begane grond beschikt de woning daarnaast over een ruime slaapkamer met directe toegang tot de patio, een modern uitgevoerde badkamer, separaat toilet, een ruime entree, inpandige berging én een garage. Hierdoor is de woning uitermate geschikt voor comfortabel en toekomstbestendig wonen.
De verdieping verrast met een royale en lichte multifunctionele ruimte voorzien van grote raampartijen rondom. Deze ruimte is ideaal als thuiswerkplek, atelier, hobbyruimte of extra slaapkamer.
Buiten beschikt de woning over een carport en parkeergelegenheid op eigen terrein. De rustige ligging aan een hofje zorgt voor een aangename woonomgeving met veel privacy.
Bijzonderheden
• Levensloopbestendige woning
• Slaapkamer en badkamer op de begane grond
• Beschutte patiotuin
• Grote multifunctionele verdieping als werk-/hobbyruimte
• Garage, berging en carport aanwezig
• Veel privacy en rustige ligging
• Grote raampartijen en prettige lichtinval
• Ideaal voor gelijkvloers wonen gecombineerd met extra ruimte boven
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 600,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,724
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property (patio residence)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2001
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 127 m²
- Other space inside the building
- 23 m²
- Exterior space attached to the building
- 46 m²
- Plot size
- 210 m²
- Volume in cubic meters
- 561 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant Ecotec+ NL25-30/5-5R4 (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- BEMMEL E 1726
- Cadastral map
- Area
- 210 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Patio/atrium
- 27 m² (6 meter deep and 4,5 meter broad)
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Patio atrium
- Patio atrium
- 27 m² (6.00 metre deep and 4.50 metre wide)
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda