
Description
UNIEK WONEN AAN DE BOSRAND VAN BERG EN DAL. RUIM, LUXE, VERDUURZAAMD ÉN ENERGIELABEL A
Stelt u zich eens voor: wakker worden met het groen van Berg en Dal om u heen, ’s ochtends genieten van de eerste zonnestralen op uw balkon en ’s avonds nog even het bos in voor een wandeling. Het kan hier allemaal.
Aan de Stollenbergweg, op een prachtige locatie aan de rand van het bos, ligt dit ruime en sfeervolle 5-kamerappartement op de tweede verdieping te bereiken via een lift. Een woning die in de loop der jaren met veel aandacht volledig is gerenoveerd en verduurzaamd en inmiddels beschikt over energielabel A.
Met drie slaapkamers, een royale woonkamer, sfeervolle eetkamer, moderne keuken, verzorgde badkamer en maar liefst twee balkons biedt dit appartement verrassend veel ruimte en comfort.
Een appartement waar sfeer en comfort samenkomen
Bij binnenkomst valt direct de verzorgde en moderne afwerking op. De gehele verdieping is strak gestukt en voorzien van een moderne PVC vloer. In het woongedeelte zorgen vijf luxe aluminium deuren voor een stijlvolle en eigentijdse uitstraling.
De royale woonkamer biedt volop ruimte voor een comfortabele zithoek en staat in fijne verbinding met de sfeervolle eetkamer. Hier is het heerlijk thuiskomen, ontspannen en uitgebreid tafelen met familie en vrienden.
De moderne, dichte keuken is praktisch ingericht en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een gaskookplaat, combi-oven, afzuigschouw, vaatwasser en koel-/vriescombinatie.
Drie slaapkamers en een verzorgde badkamer
Het appartement beschikt over maar liefst drie slaapkamers. Hierdoor is er niet alleen ruimte voor een comfortabel gezin, maar ook voor bijvoorbeeld een royale thuiswerkplek, hobbykamer of logeerkamer.
De badkamer is voorzien van een bad en een stijlvol wastafelmeubel. Een praktische ingebouwde kast biedt plaats aan de boiler. Bovendien is er de mogelijkheid om de badkamer verder aan te passen en een inloopdouche te realiseren.
Twee balkons: ochtend-, middag- én avondzon
Een van de absolute pluspunten van dit appartement zijn de twee balkons.
Op het ene balkon begint u de dag heerlijk met de ochtendzon en een kop koffie, terwijl u op het andere balkon juist in de middag- en avondzon kunt genieten van het buitenleven. Een boek lezen, borrelen of simpelweg genieten van de rust en het groen: er is altijd een fijn moment voor.
Daarnaast beschikt de woning over een ruime inpandige berging. Ideaal voor opslag en fietsen)
Klaar voor de toekomst
Ook op het gebied van duurzaamheid is dit appartement helemaal bij de tijd. De woning is door de jaren heen grondig gerenoveerd en verduurzaamd en beschikt over energielabel A.
Alle kozijnen zijn onlangs uitgevoerd in kunststof met triple glas en ventilatieroosters. Samen met de overige verbeteringen zorgt dit voor een comfortabel binnenklimaat en een energiezuinige woning.
Het bos als achtertuin
En dan de ligging…
Wie houdt van natuur, rust en ruimte, zal zich hier direct thuis voelen. Het bos begint praktisch om de hoek. Trek uw wandelschoenen aan en u loopt vanuit huis zo de natuur in. De groene omgeving van Berg en Dal biedt volop mogelijkheden om te wandelen, fietsen en te genieten van het buitenleven.
Tegelijkertijd biedt de omgeving alle voorzieningen die u nodig heeft. Daarmee combineert deze woning de rust van wonen aan de bosrand met het gemak van het dagelijks leven. Binnen 5 minuten fietsen ben je in Nijmegen-oost en binnen 10 minuten in het centrum van Nijmegen.
Kortom
Een ruim en luxe 5-kamerappartement met drie slaapkamers, een moderne afwerking, twee balkons met verschillende momenten van de dag zon, kunststof kozijnen met triple glas én energielabel A.
Maar misschien wel het allerbelangrijkste: een heerlijke plek op een fantastische locatie, waar u vanuit huis zo het bos in loopt.
Een appartement om verliefd op te worden en een plek om thuis te komen.
Overige kenmerken:
Bouwjaar 1974;
Gebruiksoppervlak woonruimte ca. 105 m²;
Lift;
Berging;
Blokverwarming en elektrische boiler;
Kunststof kozijnen met triple glas (2026);
Dak gebouw (2026);
Spouwmuurisolatie;
VvE bijdrage: € 368,07 per maand;
Bijdrage stookkosten € 138,12 per maand;
2 balkons;
Energielabel A;
Oplevering in overleg, maar kan snel.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,762
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 368.07 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1974
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 105 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 11 m²
- Volume in cubic meters
- 332 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Bath and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator and passive ventilation system
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- UBBERGEN B 4194
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- UBBERGEN B 4194
- Cadastral map
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 368.07 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda