
Haringstraat 374617 AM Bergen op ZoomBergse Plaat
€ 475,000 k.k.
Eye-catcherEen echt penthouse gevoel plus privé parkeerplaats en 3 dakterrassen!
Description
Op de bovenste verdieping van appartementencomplex ‘de Meeuwenplaat’ ervaart u het ware penthouse gevoel in dit ruime appartement met privé overdekte parkeerplaats en maar liefst 3 dakterrassen!
Een uniek appartement alwaar u wél gelijkvloers woont maar vooral niet inlevert op uw huidige luxe buitenruimte. Zo kunt u kiezen voor de ochtendzon op het royale achterterras, maar ook zeker voor de middagzon op een van beide terrassen aan de voorzijde. Andersom is er ook altijd ergens schaduw waardoor comfort en luxe perfect matchen.
Ook inpandig betreft het een verrassend ruim appartement met een woonoppervlakte van 105 m² waarbij voorzien van een ruime en lichte woonkamer met half open keuken. Aanvullend zijn een 2-tal slaapkamers aanwezig, 2 airco-units, een z.g.a. nieuwe HR-combiketel uit 2025, een separaat toilet en de badkamer vv. inloopdouche, wastafelmeubel en 2e hangend toilet.
Erg comfortabel is het energielabel welke een A weergeeft en dat de lift speciaal voor u stopt op deze verdieping. De aanwezigheid van een privé parkeerplaats én privé berging in het souterrain maken het plaatje vervolgens helemaal compleet. De belangrijkste voorzieningen qua dagelijkse levensbehoefte bevinden zich op korte afstand rondom de levendige Boulevard. Denk hierbij aan een supermarkt, drogist, ijssalon, restaurant, cafetaria, etc. Wat dat betreft is het object dus zeker van alle gemakken voorzien.
Binnenkort samen eens sfeer proeven? We vernemen graag uw interesse voor het plannen van uw privé rondleiding. Graag tot snel aan de Haringstraat 37 te Bergen op Zoom!
INDELING:
Begane grond:
Centrale hal/entree met trappenhuis en liftinstallatie;
privé overdekte parkeerplaats (nr. 92) in souterrain, toegankelijk via een elektrische roldeur;
privé (fietsen)berging (nr. 27) in parkeergarage als gelegen direct naast de parkeerplaats;
voldoende openbare parkeerplaatsen t.b.v. visite of een 2e auto, gelegen direct voor het complex.
Het appartement op de 3e verdieping:
Hal/entree, wandafwerking granol, laminaatvloer, plafond afgewerkt met spuitwerk;
meterkast met 8 groepen, kookgroep en aardlekschakelaar;
betegeld toilet met fonteintje;
lichte woonkamer (ca. 42 m² incl. keuken) voorzien van airconditioning en toegang tot balkon aan voor- en achterzijde, wandafwerking granol, laminaatvloer, plafond afgewerkt met spuitwerk;
half open keuken waarin geplaatst een in parallel opgestelde inbouwkeuken voorzien van een kunststof aanrechtblad met 1½ spoelbak, inbouw keramische kookplaat vv. grilplaat, -koeler, -combi oven/magnetron en een afzuigkap, wandafwerking granol, granieten vloer, plafond afgewerkt met spuitwerk;
bijkeuken met wasmachine-/drogeraansluiting en kast vv. opstelplaats HR-combiketel;
slaapkamer links voor (ca. 20,5 m²), wandafwerking granol, laminaatvloer, plafond afgewerkt met spuitwerk, deur naar balkon voorzijde;
slaapkamer links achter (ca. 13,5 m²), voorzien van airconditioning, wandafwerking granol, laminaatvloer, plafond afgewerkt met spuitwerk, deur naar balkon achterzijde;
betegelde badkamer voorzien van een inloopdouche en douchecabine, 2e toilet (Sanibroyeur), badkamermeubel met een wastafel, en een designradiator.
Bouwaard:
Appartementencomplex:
Traditioneel gebouwd in spouw, opgetrokken in metselbaksteen, begane grondvloer uitgevoerd in beton, verdiepingsvloeren uitgevoerd in beton, platdakconstructie gedekt met bitumineuze dakbedekking.
Isolatie:
Het appartement is voorzien van vloer-, spouwmuur- en dakisolatie alsmede van isolerende beglazing.
Verwarming en warmwatervoorziening:
Het appartement is voorzien van centrale verwarming. De HR-combiketel (fabricaat Vaillent, bouwjaar 2025), is geplaatst in de technische ruimte en voorziet tevens in warmwater.
Diversen:
Het appartement maakt onderdeel uit van een Vereniging van Eigenaren. De bijdrage aan de Vereniging van Eigenaren bedraagt € 314,42,= per maand en omvat o.a.:
- opstalverzekering;
- reservering planmatig onderhoud;
- verzekeringen;
- verenigingskosten.
- dagelijks onderhoud;
- nutsvoorzieningen algemene ruimten;
- etc.
De VvE betreft een actieve vereniging welke haar administratie en planning goed op orde heeft. Alle bijhorende documentatie is op aanvraag verkrijgbaar. Denk hierbij aan vergadernotulen, financieel jaarverslag, MJOP, begroting 2026, etc.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,524
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 314.42 per month
Construction
- Type apartment
- Penthouse (service apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1992
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 105 m²
- Exterior space attached to the building
- 70 m²
- External storage space
- 21 m²
- Volume in cubic meters
- 347 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning, elevator, and passive ventilation system
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillent (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- BERGEN OP ZOOM M 484
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Sun terrace
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 314.42 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda